NEAMTU SRL
NEAMTU SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare, Dâmbovița, CUI 893061. Cifră de afaceri 2025: 489.731 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 893061
- Denumire
- NEAMTU SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|1379|1991
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.11.1991
- Sediu
- Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 489.731 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 458 mii lei · 2025 489,7 mii lei · maxim 2022 806,1 mii lei · minim 2015 458 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 5,9 mii lei · 2025 17,1 mii lei · maxim 2025 17,1 mii lei · minim 2018 −34,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 1 · maxim 2015 6 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 489.731 lei | 505.266 lei | 778.429 lei | 806.131 lei | 660.726 lei | 680.714 lei | 528.387 lei | 501.660 lei | 506.211 lei | 458.341 lei | 458.016 lei |
| Venituri totale | 529.976 lei | 508.211 lei | 779.053 lei | 806.200 lei | 661.943 lei | 682.281 lei | 530.072 lei | 502.600 lei | 509.085 lei | 460.843 lei | 458.582 lei |
| Cheltuieli totale | 509.534 lei | 499.586 lei | 769.450 lei | 784.664 lei | 653.526 lei | 672.779 lei | 521.111 lei | 531.585 lei | 514.884 lei | 459.773 lei | 451.008 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 17.146 lei | 6.529 lei | 1.871 lei | 13.635 lei | 1.795 lei | 3.203 lei | 3.660 lei | 0 lei | 0 lei | 487 lei | 5.850 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 34.511 lei | 10.508 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 17.146 lei | 6.529 lei | 1.871 lei | 13.635 lei | 1.795 lei | 3.203 lei | 3.660 lei | -34.511 lei | -10.508 lei | 487 lei | 5.850 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 131.888 lei | 115.651 lei | 113.448 lei | 129.426 lei | 120.205 lei | 121.012 lei | 126.734 lei | 115.132 lei | 127.280 lei | 134.596 lei | 127.884 lei |
| Datorii | 108.227 lei | 107.712 lei | 112.038 lei | 129.887 lei | 134.371 lei | 136.973 lei | 145.898 lei | 137.955 lei | 115.592 lei | 111.809 lei | 99.734 lei |
| Capitaluri proprii | 23.661 lei | 7.939 lei | 1.410 lei | -461 lei | -14.166 lei | -15.961 lei | -19.164 lei | -22.823 lei | 11.688 lei | 22.787 lei | 28.150 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NEAMTU SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NEAMTU SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NEAMTU SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Mare, Comuna Valea Mare, județul Dâmbovița; numărul de înmatriculare e J|15|1379|1991, din 21.11.1991.
Ce cifră de afaceri a avut NEAMTU SRL în 2025?
489.731 lei, cu 3% sub 2024 (505.266 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 17.146 lei.
Câți salariați are NEAMTU SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NEAMTU SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.