MIVAROM SRL
MIVAROM SRL: firmă în funcțiune din Sat Colțu de Jos, Comuna Cocorăștii Colț, Prahova, CUI 5445808. Cifră de afaceri 2025: 147.792 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 5445808
- Denumire
- MIVAROM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|800|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.03.1994
- Sediu
- Șerban Vodă, nr. 72, Sat Colțu de Jos, Comuna Cocorăștii Colț, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
Arată toate (9)
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 147.792 lei (-2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 167,9 mii lei · 2025 147,8 mii lei · maxim 2020 206,4 mii lei · minim 2025 147,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −17,4 mii lei · 2025 −26,4 mii lei · maxim 2021 −2 mii lei · minim 2023 −30 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2016 3 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 147.792 lei | 150.397 lei | 153.755 lei | 155.506 lei | 199.079 lei | 206.444 lei | 206.400 lei | 206.151 lei | 193.345 lei | 173.771 lei | 167.875 lei |
| Venituri totale | 147.792 lei | 150.397 lei | 153.755 lei | 155.567 lei | 199.079 lei | 206.444 lei | 206.400 lei | 206.151 lei | 193.345 lei | 173.771 lei | 167.875 lei |
| Cheltuieli totale | 172.674 lei | 171.426 lei | 182.181 lei | 167.405 lei | 199.626 lei | 213.006 lei | 217.650 lei | 217.530 lei | 209.112 lei | 186.873 lei | 180.262 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 26.360 lei | 22.533 lei | 29.964 lei | 13.493 lei | 1.971 lei | 8.625 lei | 13.353 lei | 13.441 lei | 17.700 lei | 14.760 lei | 17.423 lei |
| Rezultat net | -26.360 lei | -22.533 lei | -29.964 lei | -13.493 lei | -1.971 lei | -8.625 lei | -13.353 lei | -13.441 lei | -17.700 lei | -14.760 lei | -17.423 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 8.562 lei | 2.927 lei | 7.568 lei | 12.006 lei | 7.594 lei | 16.703 lei | 13.273 lei | 16.766 lei | 12.405 lei | 12.415 lei | 10.499 lei |
| Datorii | 115.146 lei | 83.151 lei | 65.259 lei | 39.733 lei | 21.826 lei | 188.967 lei | 176.912 lei | 167.052 lei | 149.249 lei | 131.559 lei | 114.883 lei |
| Capitaluri proprii | -106.584 lei | -80.224 lei | -57.691 lei | -27.727 lei | -14.232 lei | -172.264 lei | -163.639 lei | -150.286 lei | -136.844 lei | -119.144 lei | -104.384 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MIVAROM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MIVAROM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MIVAROM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Colțu de Jos, Comuna Cocorăștii Colț, județul Prahova (Șerban Vodă, nr. 72); numărul de înmatriculare e J|29|800|1994, din 30.03.1994.
Ce cifră de afaceri a avut MIVAROM SRL în 2025?
147.792 lei, cu 2% sub 2024 (150.397 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 26.360 lei.
Câți salariați are MIVAROM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MIVAROM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.