CONMAR PRODCOM 93 SRL
CONMAR PRODCOM 93 SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 5053626. Cifră de afaceri 2025: 304.695 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 5053626
- Denumire
- CONMAR PRODCOM 93 SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|27728|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.12.1993
- Sediu
- Str. CAP. MISCA PETRE, nr. 1, bl. M82, sc. 1, et. 6, ap. 37, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 304.695 lei (+28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 170,6 mii lei · 2025 304,7 mii lei · maxim 2019 621,7 mii lei · minim 2021 129,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 38,6 mii lei · 2025 −3,8 mii lei · maxim 2018 377,6 mii lei · minim 2024 −68,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2023 6 · maxim 2015 8 · minim 2016 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 304.695 lei | 238.527 lei | 228.062 lei | 314.787 lei | 129.242 lei | 183.160 lei | 621.695 lei | 545.910 lei | 363.113 lei | 205.891 lei | 170.617 lei |
| Venituri totale | 304.749 lei | 238.568 lei | 228.088 lei | 314.814 lei | 129.268 lei | 183.498 lei | 621.749 lei | 545.911 lei | 363.113 lei | 205.891 lei | 170.617 lei |
| Cheltuieli totale | 305.546 lei | 305.020 lei | 227.825 lei | 182.979 lei | 186.682 lei | 166.864 lei | 288.112 lei | 162.885 lei | 136.147 lei | 114.478 lei | 126.905 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 128.687 lei | 0 lei | 14.799 lei | 327.420 lei | 377.567 lei | 223.335 lei | 89.354 lei | 38.593 lei |
| Pierdere netă | 3.844 lei | 68.838 lei | 2.018 lei | 0 lei | 58.707 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -3.844 lei | -68.838 lei | -2.018 lei | 128.687 lei | -58.707 lei | 14.799 lei | 327.420 lei | 377.567 lei | 223.335 lei | 89.354 lei | 38.593 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.063.023 lei | 1.084.505 lei | 1.118.625 lei | 1.146.798 lei | 1.221.739 lei | 1.154.143 lei | 1.068.102 lei | 752.076 lei | 356.469 lei | 209.369 lei | 218.177 lei |
| Datorii | 197.075 lei | 214.713 lei | 179.995 lei | 206.150 lei | 409.778 lei | 283.475 lei | 212.233 lei | 223.627 lei | 205.587 lei | 281.822 lei | 379.984 lei |
| Capitaluri proprii | 865.948 lei | 869.792 lei | 938.630 lei | 940.648 lei | 811.961 lei | 870.668 lei | 855.869 lei | 528.449 lei | 150.882 lei | -72.453 lei | -161.807 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | — | — | 4 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONMAR PRODCOM 93 SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONMAR PRODCOM 93 SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CONMAR PRODCOM 93 SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (Str. CAP. MISCA PETRE, nr. 1, bl. M82, sc. 1, et. 6, ap. 37); numărul de înmatriculare e J|40|27728|1993, din 17.12.1993.
Ce cifră de afaceri a avut CONMAR PRODCOM 93 SRL în 2025?
304.695 lei, cu 28% peste 2024 (238.527 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.844 lei.
De unde vin datele despre CONMAR PRODCOM 93 SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.