ATRIUM CONSTRUCT SRL
ATRIUM CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 5258141. Cifră de afaceri 2025: 32.446 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 5258141
- Denumire
- ATRIUM CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|1919|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.02.1994
- Sediu
- Str. TOHANI, nr. 2, bl. 33, sc. C, et. 9, ap. 125, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 2226 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
Arată toate (15)
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 32.446 lei (-86% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 412,1 mii lei · 2025 32,4 mii lei · maxim 2020 497,6 mii lei · minim 2025 32,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 106,6 mii lei · 2025 8,5 mii lei · maxim 2015 106,6 mii lei · minim 2019 −93,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 1 · maxim 2015 7 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 32.446 lei | 233.535 lei | 283.849 lei | 330.377 lei | 342.803 lei | 497.560 lei | 323.297 lei | 308.153 lei | 411.205 lei | 259.359 lei | 412.098 lei |
| Venituri totale | 32.446 lei | 233.538 lei | 283.849 lei | 330.377 lei | 342.803 lei | 497.560 lei | 323.634 lei | 309.599 lei | 419.840 lei | 259.359 lei | 412.098 lei |
| Cheltuieli totale | 22.342 lei | 267.488 lei | 278.727 lei | 317.129 lei | 329.607 lei | 398.493 lei | 413.742 lei | 301.349 lei | 326.522 lei | 283.597 lei | 284.913 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 8.487 lei | 0 lei | 2.341 lei | 10.011 lei | 9.769 lei | 94.092 lei | 0 lei | 5.154 lei | 89.120 lei | 0 lei | 106.645 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 36.286 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 93.344 lei | 0 lei | 0 lei | 26.832 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 8.487 lei | -36.286 lei | 2.341 lei | 10.011 lei | 9.769 lei | 94.092 lei | -93.344 lei | 5.154 lei | 89.120 lei | -26.832 lei | 106.645 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 30.072 lei | 31.196 lei | 77.789 lei | 81.439 lei | 88.261 lei | 99.121 lei | 42.202 lei | 143.294 lei | 125.910 lei | 32.927 lei | 80.478 lei |
| Datorii | 57.271 lei | 66.882 lei | 74.848 lei | 70.828 lei | 77.892 lei | 97.773 lei | 65.382 lei | 67.976 lei | 41.791 lei | 37.928 lei | 58.647 lei |
| Capitaluri proprii | -27.199 lei | -35.686 lei | 2.941 lei | 10.611 lei | 10.369 lei | 1.348 lei | -23.180 lei | 75.318 lei | 84.119 lei | -5.001 lei | 21.831 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 4 | 4 | 5 | 5 | 7 | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ATRIUM CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ATRIUM CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ATRIUM CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (Str. TOHANI, nr. 2, bl. 33, sc. C, et. 9, ap. 125); numărul de înmatriculare e J|40|1919|1994, din 02.02.1994.
Ce cifră de afaceri a avut ATRIUM CONSTRUCT SRL în 2025?
32.446 lei, cu 86% sub 2024 (233.535 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.487 lei.
Câți salariați are ATRIUM CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ATRIUM CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.