ANDREMON CONTAB S.R.L.
ANDREMON CONTAB S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, CUI 47193153. Cifră de afaceri 2025: 260.730 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 47193153
- Denumire
- ANDREMON CONTAB S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|1341|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.11.2022
- Sediu
- LUCEAFĂRULUI, nr. 9, bl. A21, sc. B, et. 2, ap. 11, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 260.730 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 87,8 mii lei · 2025 260,7 mii lei · maxim 2025 260,7 mii lei · minim 2023 87,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 1,3 mii lei · 2025 25,3 mii lei · maxim 2024 149,3 mii lei · minim 2023 −37,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2023 4 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 260.730 lei | 252.500 lei | 87.770 lei | — |
| Venituri totale | 302.520 lei | 256.456 lei | 132.770 lei | 7.200 lei |
| Cheltuieli totale | 274.991 lei | 104.670 lei | 169.351 lei | 5.940 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 25.313 lei | 149.312 lei | 0 lei | 1.260 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 37.458 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 25.313 lei | 149.312 lei | -37.458 lei | 1.260 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 335.873 lei | 133.479 lei | 75.029 lei | 9.220 lei |
| Datorii | 247.246 lei | 20.165 lei | 111.027 lei | 7.760 lei |
| Capitaluri proprii | 88.627 lei | 113.314 lei | -35.998 lei | 1.460 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 4 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANDREMON CONTAB S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANDREMON CONTAB S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ANDREMON CONTAB S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea (LUCEAFĂRULUI, nr. 9, bl. A21, sc. B, et. 2, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|38|1341|2022, din 16.11.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ANDREMON CONTAB S.R.L. în 2025?
260.730 lei, cu 3% peste 2024 (252.500 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 25.313 lei.
Câți salariați are ANDREMON CONTAB S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANDREMON CONTAB S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.