ND ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.
ND ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, CUI 47433345. Cifră de afaceri 2025: 312.600 lei, 2 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 47433345
- Denumire
- ND ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|42|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.01.2023
- Sediu
- Lt. Alexandru Costeanu, nr. 14, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 6910 Activități juridice · rev. 3
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
Arată toate (8)
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 312.600 lei (+5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 299,6 mii lei · 2025 312,6 mii lei · maxim 2025 312,6 mii lei · minim 2024 296,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 142,3 mii lei · 2025 139,2 mii lei · maxim 2024 152,7 mii lei · minim 2025 139,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2023 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 312.600 lei | 296.666 lei | 299.564 lei |
| Venituri totale | 318.917 lei | 296.666 lei | 299.564 lei |
| Cheltuieli totale | 175.423 lei | 141.171 lei | 154.298 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 139.242 lei | 152.736 lei | 142.330 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 139.242 lei | 152.736 lei | 142.330 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 248.209 lei | 168.923 lei | 149.084 lei |
| Datorii | 108.130 lei | 15.946 lei | 6.554 lei |
| Capitaluri proprii | 140.079 lei | 152.977 lei | 142.530 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ND ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ND ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ND ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea (Lt. Alexandru Costeanu, nr. 14); numărul de înmatriculare e J|38|42|2023, din 11.01.2023.
Ce cifră de afaceri a avut ND ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
312.600 lei, cu 5% peste 2024 (296.666 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 139.242 lei.
Câți salariați are ND ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ND ACCOUNTING SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.