MIX EXCAV S.R.L.
MIX EXCAV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj, CUI 46314680. Cifră de afaceri 2025: 199.870 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46314680
- Denumire
- MIX EXCAV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3591|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.06.2022
- Sediu
- Galaxiei, nr. 13, sc. 2, et. 7 retras, ap. 47, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 2
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
Arată toate (34)
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 199.870 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 201,1 mii lei · 2025 199,9 mii lei · maxim 2023 201,1 mii lei · minim 2024 187,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −1,6 mii lei · 2025 33,7 mii lei · maxim 2023 57,7 mii lei · minim 2022 −1,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 199.870 lei | 187.423 lei | 201.133 lei | — |
| Venituri totale | 239.756 lei | 214.014 lei | 201.133 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 204.055 lei | 163.768 lei | 141.438 lei | 1.627 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 33.742 lei | 48.409 lei | 57.684 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.627 lei |
| Rezultat net | 33.742 lei | 48.409 lei | 57.684 lei | -1.627 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 252.236 lei | 256.537 lei | 375.710 lei | — |
| Datorii | 168.176 lei | 206.219 lei | 319.453 lei | 1.627 lei |
| Capitaluri proprii | 84.060 lei | 50.318 lei | 56.257 lei | -1.627 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MIX EXCAV S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MIX EXCAV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MIX EXCAV S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Baciu, Comuna Baciu, județul Cluj (Galaxiei, nr. 13, sc. 2, et. 7 retras, ap. 47); numărul de înmatriculare e J|12|3591|2022, din 16.06.2022.
Ce cifră de afaceri a avut MIX EXCAV S.R.L. în 2025?
199.870 lei, cu 7% peste 2024 (187.423 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 33.742 lei.
Câți salariați are MIX EXCAV S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MIX EXCAV S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.