VEVRENT TOOLS S.R.L.
VEVRENT TOOLS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 46415537. Cifră de afaceri 2025: 111.179 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46415537
- Denumire
- VEVRENT TOOLS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4052|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.07.2022
- Sediu
- OAȘULUI, nr. 150B, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 3
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (32)
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 111.179 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 42,2 mii lei · 2025 111,2 mii lei · maxim 2023 127,1 mii lei · minim 2022 42,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 21,4 mii lei · 2025 −41,7 mii lei · maxim 2022 21,4 mii lei · minim 2024 −96,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 2 · maxim 2024 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 111.179 lei | 111.334 lei | 127.078 lei | 42.220 lei |
| Venituri totale | 367.164 lei | 183.279 lei | 143.538 lei | 42.220 lei |
| Cheltuieli totale | 402.301 lei | 278.823 lei | 178.355 lei | 20.378 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 21.428 lei |
| Pierdere netă | 41.720 lei | 96.743 lei | 36.088 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -41.720 lei | -96.743 lei | -36.088 lei | 21.428 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 268.623 lei | 283.955 lei | 394.602 lei | 95.483 lei |
| Datorii | 333.880 lei | 259.899 lei | 226.210 lei | 73.855 lei |
| Capitaluri proprii | -152.923 lei | -111.203 lei | -14.460 lei | 21.628 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VEVRENT TOOLS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VEVRENT TOOLS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VEVRENT TOOLS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (OAȘULUI, nr. 150B); numărul de înmatriculare e J|12|4052|2022, din 04.07.2022.
Ce cifră de afaceri a avut VEVRENT TOOLS S.R.L. în 2025?
111.179 lei, cu 0% peste 2024 (111.334 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 41.720 lei.
Câți salariați are VEVRENT TOOLS S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VEVRENT TOOLS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.