CONSTRUCT EM & NIC S.R.L.
CONSTRUCT EM & NIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Saschiz, Comuna Saschiz, Mureș, CUI 44261032. Cifră de afaceri 2025: 5.076 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44261032
- Denumire
- CONSTRUCT EM & NIC S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|820|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.05.2021
- Sediu
- SASCHIZ, nr. 6, Sat Saschiz, Comuna Saschiz, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (10)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.076 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 6 mii lei · 2025 5,1 mii lei · maxim 2023 179,5 mii lei · minim 2024 4,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 5,8 mii lei · 2025 1,9 mii lei · maxim 2021 5,8 mii lei · minim 2024 −17 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 1 · maxim 2023 4 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 5.076 lei | 4.800 lei | 179.464 lei | 29.000 lei | 6.000 lei |
| Venituri totale | 5.076 lei | 4.800 lei | 179.464 lei | 29.000 lei | 6.000 lei |
| Cheltuieli totale | 2.819 lei | 21.838 lei | 176.310 lei | 34.516 lei | — |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 1.880 lei | 0 lei | 2.320 lei | 0 lei | 5.820 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 17.038 lei | 0 lei | 5.806 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.880 lei | -17.038 lei | 2.320 lei | -5.806 lei | 5.820 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 8.140 lei | 6.260 lei | 38.493 lei | 8.092 lei | 5.920 lei |
| Datorii | 20.863 lei | 20.863 lei | 36.059 lei | 7.978 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | -12.723 lei | -14.603 lei | 2.434 lei | 114 lei | 5.920 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 4 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONSTRUCT EM & NIC S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONSTRUCT EM & NIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CONSTRUCT EM & NIC S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Saschiz, Comuna Saschiz, județul Mureș (SASCHIZ, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|26|820|2021, din 12.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut CONSTRUCT EM & NIC S.R.L. în 2025?
5.076 lei, cu 6% peste 2024 (4.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.880 lei.
De unde vin datele despre CONSTRUCT EM & NIC S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.