NYUTI-CONSTRUCT-EXTREM-MOTOR-KTM-SERVICE S.R.L.

NYUTI-CONSTRUCT-EXTREM-MOTOR-KTM-SERVICE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Petrilaca de Mureș, Comuna Gornești, Mureș, CUI 44402930. Cifră de afaceri 2024: 791

Registru

CUI
44402930
Denumire
NYUTI-CONSTRUCT-EXTREM-MOTOR-KTM-SERVICE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|953|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.06.2021
Sediu
PETRILACA DE MUREȘ, nr. 86, Sat Petrilaca de Mureș, Comuna Gornești, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 2
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · rev. 2
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
  • 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor · rev. 2
Arată toate (45)
  • 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri

Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 791.456 lei (+48% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 355,2 mii lei · 2024 791,5 mii lei · maxim 2024 791,5 mii lei · minim 2022 355,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 −96,3 mii lei · 2024 148,9 mii lei · maxim 2024 148,9 mii lei · minim 2022 −96,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 3 · 2024 2 · maxim 2023 4 · minim 2024 2.

Indicator202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă791.456 lei534.493 lei355.243 lei
Venituri totale791.456 lei534.493 lei355.243 lei
Cheltuieli totale624.038 lei475.045 lei448.025 lei
Rezultat
Profit net148.868 lei54.211 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei96.335 lei
Rezultat net148.868 lei54.211 lei-96.335 lei
Bilanț
Active totale460.375 lei414.146 lei8.014 lei
Datorii349.468 lei452.107 lei100.186 lei
Capitaluri proprii110.907 lei-37.961 lei-92.172 lei
Oameni
Număr mediu de salariați243

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NYUTI-CONSTRUCT-EXTREM-MOTOR-KTM-SERVICE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, NYUTI-CONSTRUCT-EXTREM-MOTOR-KTM-SERVICE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NYUTI-CONSTRUCT-EXTREM-MOTOR-KTM-SERVICE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Petrilaca de Mureș, Comuna Gornești, județul Mureș (PETRILACA DE MUREȘ, nr. 86); numărul de înmatriculare e J|26|953|2021, din 08.06.2021.

Ce cifră de afaceri a avut NYUTI-CONSTRUCT-EXTREM-MOTOR-KTM-SERVICE S.R.L. în 2024?

791.456 lei, cu 48% peste 2023 (534.493 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 148.868 lei.

Câți salariați are NYUTI-CONSTRUCT-EXTREM-MOTOR-KTM-SERVICE S.R.L.?

2 salariați în medie în 2024 (4 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NYUTI-CONSTRUCT-EXTREM-MOTOR-KTM-SERVICE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.