MARVAS BRAȘCA S.R.L.

MARVAS BRAȘCA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Brașca, Comuna Ilișești, Suceava, CUI 44078591. Cifră de afaceri 2025: 175.186 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
44078591
Denumire
MARVAS BRAȘCA S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|723|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.04.2021
Sediu
nr. 65, Sat Brașca, Comuna Ilișești, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 1061 Fabricarea produselor de morărit · rev. 2
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 175.186 lei (+10% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 26,6 mii lei · 2025 175,2 mii lei · maxim 2025 175,2 mii lei · minim 2021 26,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 4,8 mii lei · 2025 2,5 mii lei · maxim 2022 15,5 mii lei · minim 2024 −849 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă175.186 lei159.065 lei116.207 lei80.582 lei26.596 lei
Venituri totale176.369 lei159.397 lei116.423 lei80.582 lei26.596 lei
Cheltuieli totale173.088 lei160.234 lei105.386 lei62.922 lei21.023 lei
Rezultat
Profit net2.490 lei0 lei9.536 lei15.533 lei4.775 lei
Pierdere netă0 lei849 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net2.490 lei-849 lei9.536 lei15.533 lei4.775 lei
Bilanț
Active totale56.229 lei42.801 lei59.274 lei28.806 lei13.653 lei
Datorii24.734 lei13.796 lei29.420 lei8.488 lei8.868 lei
Capitaluri proprii31.495 lei29.005 lei29.854 lei20.318 lei4.785 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MARVAS BRAȘCA S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MARVAS BRAȘCA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MARVAS BRAȘCA S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Brașca, Comuna Ilișești, județul Suceava (nr. 65); numărul de înmatriculare e J|33|723|2021, din 08.04.2021.

Ce cifră de afaceri a avut MARVAS BRAȘCA S.R.L. în 2025?

175.186 lei, cu 10% peste 2024 (159.065 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.490 lei.

Câți salariați are MARVAS BRAȘCA S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MARVAS BRAȘCA S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.