COMPANY ACVILA LC SRL
COMPANY ACVILA LC SRL: firmă în funcțiune din Sat Reuseni, Comuna Udești, Suceava, CUI 748380. Cifră de afaceri 2025: 130.100 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 748380
- Denumire
- COMPANY ACVILA LC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|113|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.01.1992
- Sediu
- Com. UDESTI, nr. 66, Sat Reuseni, Comuna Udești, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 1061 Fabricarea produselor de morărit · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
Arată toate (15)
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 130.100 lei (+15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 11,3 mii lei · 2025 130,1 mii lei · maxim 2018 183,9 mii lei · minim 2015 11,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 6,1 mii lei · 2025 8,2 mii lei · maxim 2021 48,5 mii lei · minim 2020 −15,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2018 4 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 130.100 lei | 113.280 lei | 159.255 lei | 158.720 lei | 180.963 lei | 65.874 lei | 156.421 lei | 183.867 lei | 74.788 lei | 28.927 lei | 11.254 lei |
| Venituri totale | 130.100 lei | 113.260 lei | 159.255 lei | 158.740 lei | 180.916 lei | 65.534 lei | 157.728 lei | 186.673 lei | 73.700 lei | 30.491 lei | 10.548 lei |
| Cheltuieli totale | 120.727 lei | 105.854 lei | 127.895 lei | 153.767 lei | 131.337 lei | 80.647 lei | 147.630 lei | 178.760 lei | 79.125 lei | 26.277 lei | 4.134 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 8.228 lei | 6.443 lei | 29.847 lei | 3.623 lei | 48.536 lei | 0 lei | 8.534 lei | 6.073 lei | 0 lei | 3.636 lei | 6.098 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 15.747 lei | 0 lei | 0 lei | 6.173 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 8.228 lei | 6.443 lei | 29.847 lei | 3.623 lei | 48.536 lei | -15.747 lei | 8.534 lei | 6.073 lei | -6.173 lei | 3.636 lei | 6.098 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 73.311 lei | 77.734 lei | 81.596 lei | 71.827 lei | 112.886 lei | 96.149 lei | 100.461 lei | 100.262 lei | 101.412 lei | 34.423 lei | 39.263 lei |
| Datorii | 7.410 lei | 10.061 lei | 5.366 lei | 7.544 lei | 52.226 lei | 84.250 lei | 72.815 lei | 75.080 lei | 74.963 lei | 1.801 lei | 277 lei |
| Capitaluri proprii | 65.901 lei | 67.673 lei | 76.230 lei | 64.283 lei | 60.660 lei | 11.899 lei | 27.646 lei | 25.182 lei | 26.449 lei | 32.622 lei | 38.986 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COMPANY ACVILA LC SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, COMPANY ACVILA LC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul COMPANY ACVILA LC SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Reuseni, Comuna Udești, județul Suceava (Com. UDESTI, nr. 66); numărul de înmatriculare e J|33|113|1992, din 28.01.1992.
Ce cifră de afaceri a avut COMPANY ACVILA LC SRL în 2025?
130.100 lei, cu 15% peste 2024 (113.280 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.228 lei.
Câți salariați are COMPANY ACVILA LC SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre COMPANY ACVILA LC SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.