EUROINVEST RESIDENCE EMPIRE S.R.L.
EUROINVEST RESIDENCE EMPIRE S.R.L.: firmă în funcțiune din Comuna Ciorogârla, Ilfov, CUI 44072360. Cifră de afaceri 2021: 69.535 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 44072360
- Denumire
- EUROINVEST RESIDENCE EMPIRE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2233|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.04.2021
- Sediu
- Tarla 20/4, Parcela 9, Construcția C1 - birouri, biroul nr. 1, Comuna Ciorogârla, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (36)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 23.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021 · un singur bilanț
Financiar · 2021 · un singur bilanț.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 69.535 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 69,5 mii lei · maxim 2021 69,5 mii lei · minim 2021 69,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 66,8 mii lei · maxim 2021 66,8 mii lei · minim 2021 66,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2021 |
|---|---|
| Activitate | |
| Cifră de afaceri netă | 69.535 lei |
| Venituri totale | 69.535 lei |
| Cheltuieli totale | 680 lei |
| Rezultat | |
| Profit net | 66.769 lei |
| Pierdere netă | 0 lei |
| Rezultat net | 66.769 lei |
| Bilanț | |
| Active totale | 67.470 lei |
| Datorii | 501 lei |
| Capitaluri proprii | 66.969 lei |
| Oameni | |
| Număr mediu de salariați | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EUROINVEST RESIDENCE EMPIRE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EUROINVEST RESIDENCE EMPIRE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EUROINVEST RESIDENCE EMPIRE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Ciorogârla, județul Ilfov (Tarla 20/4, Parcela 9, Construcția C1 - birouri, biroul nr. 1); numărul de înmatriculare e J|23|2233|2021, din 07.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut EUROINVEST RESIDENCE EMPIRE S.R.L. în 2021?
69.535 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 66.769 lei.
Câți salariați are EUROINVEST RESIDENCE EMPIRE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2021, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EUROINVEST RESIDENCE EMPIRE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.