PIMENTEL 21 S.R.L.
PIMENTEL 21 S.R.L.: firmă în funcțiune din Comuna Chiajna, Ilfov, CUI 44116512. Cifră de afaceri 2025: 122.669 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44116512
- Denumire
- PIMENTEL 21 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2413|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.04.2021
- Sediu
- Italia, nr. 1-7, P3, Bucharest Logistic Park, Clădirea 1, pe o suprafață de birouri de 3 mp, Comuna Chiajna, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (25)
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 122.669 lei (-68% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 495,1 mii lei · 2025 122,7 mii lei · maxim 2023 929,6 mii lei · minim 2025 122,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 83,9 mii lei · 2025 −40,5 mii lei · maxim 2023 646 mii lei · minim 2025 −40,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 3 · 2024 3 · maxim 2022 3 · minim 2022 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 122.669 lei | 379.042 lei | 929.616 lei | 746.234 lei | 495.086 lei |
| Venituri totale | 125.641 lei | 379.130 lei | 929.616 lei | 746.234 lei | 495.086 lei |
| Cheltuieli totale | 164.373 lei | 392.403 lei | 275.666 lei | 441.791 lei | 396.656 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 646.048 lei | 297.130 lei | 83.874 lei |
| Pierdere netă | 40.489 lei | 23.710 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -40.489 lei | -23.710 lei | 646.048 lei | 297.130 lei | 83.874 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 228.123 lei | 543.547 lei | 1.601.229 lei | 932.713 lei | 357.372 lei |
| Datorii | 12.718 lei | 287.652 lei | 657.011 lei | 635.343 lei | 273.298 lei |
| Capitaluri proprii | 215.405 lei | 255.895 lei | 944.218 lei | 297.370 lei | 84.074 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | 3 | 3 | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PIMENTEL 21 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PIMENTEL 21 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PIMENTEL 21 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Chiajna, județul Ilfov (Italia, nr. 1-7, P3, Bucharest Logistic Park, Clădirea 1, pe o suprafață de birouri de 3 mp); numărul de înmatriculare e J|23|2413|2021, din 14.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut PIMENTEL 21 S.R.L. în 2025?
122.669 lei, cu 68% sub 2024 (379.042 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 40.489 lei.
De unde vin datele despre PIMENTEL 21 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.