IREN&IMRE S.R.L.
IREN&IMRE S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Ocna Mureș, Oraș Ocna Mureș, Alba, CUI 43822668. Cifră de afaceri 2025: 88.920 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 43822668
- Denumire
- IREN&IMRE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|343|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.03.2021
- Sediu
- LUNGĂ, nr. 149, Loc. Ocna Mureș, Oraș Ocna Mureș, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 88.920 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 130,9 mii lei · 2025 88,9 mii lei · maxim 2022 162,1 mii lei · minim 2024 86,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 6,7 mii lei · 2025 −17 mii lei · maxim 2022 59,7 mii lei · minim 2025 −17 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 4 · 2025 2 · maxim 2021 4 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 88.920 lei | 86.725 lei | 107.995 lei | 162.107 lei | 130.900 lei |
| Venituri totale | 88.920 lei | 86.725 lei | 116.995 lei | 219.151 lei | 133.899 lei |
| Cheltuieli totale | 105.130 lei | 84.538 lei | 113.410 lei | 158.028 lei | 125.888 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 1.433 lei | 2.559 lei | 59.697 lei | 6.728 lei |
| Pierdere netă | 17.002 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -17.002 lei | 1.433 lei | 2.559 lei | 59.697 lei | 6.728 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 25.653 lei | 52.570 lei | 46.029 lei | 79.658 lei | 16.574 lei |
| Datorii | 25.008 lei | 34.923 lei | 29.814 lei | 13.033 lei | 9.646 lei |
| Capitaluri proprii | 645 lei | 17.647 lei | 16.215 lei | 66.625 lei | 6.928 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IREN&IMRE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, IREN&IMRE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul IREN&IMRE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Ocna Mureș, Oraș Ocna Mureș, județul Alba (LUNGĂ, nr. 149); numărul de înmatriculare e J|01|343|2021, din 01.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut IREN&IMRE S.R.L. în 2025?
88.920 lei, cu 3% peste 2024 (86.725 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 17.002 lei.
Câți salariați are IREN&IMRE S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IREN&IMRE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.