MAK ATTITUDE BUILDINGS S.R.L.
MAK ATTITUDE BUILDINGS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Răchita, Comuna Săsciori, Alba, CUI 43825320. Cifră de afaceri 2025: 118.966 lei, 2 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 43825320
- Denumire
- MAK ATTITUDE BUILDINGS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|353|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.03.2021
- Sediu
- nr. 67, Sat Răchita, Comuna Săsciori, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (20)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 118.966 lei (-63% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 34 mii lei · 2025 119 mii lei · maxim 2023 374,8 mii lei · minim 2021 34 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 1,6 mii lei · 2025 −50,5 mii lei · maxim 2022 103,2 mii lei · minim 2025 −50,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 2 · maxim 2023 3 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 118.966 lei | 317.571 lei | 374.783 lei | 189.760 lei | 34.000 lei |
| Venituri totale | 127.502 lei | 317.584 lei | 374.958 lei | 189.760 lei | 34.000 lei |
| Cheltuieli totale | 176.863 lei | 303.592 lei | 353.105 lei | 84.841 lei | 32.079 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 9.079 lei | 18.666 lei | 103.161 lei | 1.588 lei |
| Pierdere netă | 50.509 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -50.509 lei | 9.079 lei | 18.666 lei | 103.161 lei | 1.588 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 127.296 lei | 99.898 lei | 119.923 lei | 176.749 lei | 4.978 lei |
| Datorii | 110.328 lei | 32.421 lei | 61.525 lei | 71.800 lei | 3.190 lei |
| Capitaluri proprii | 16.968 lei | 67.477 lei | 58.398 lei | 104.949 lei | 1.788 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAK ATTITUDE BUILDINGS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAK ATTITUDE BUILDINGS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MAK ATTITUDE BUILDINGS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Răchita, Comuna Săsciori, județul Alba (nr. 67); numărul de înmatriculare e J|01|353|2021, din 01.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut MAK ATTITUDE BUILDINGS S.R.L. în 2025?
118.966 lei, cu 63% sub 2024 (317.571 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 50.509 lei.
Câți salariați are MAK ATTITUDE BUILDINGS S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAK ATTITUDE BUILDINGS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.