RAVI SOCIETY LUXURY S.R.L.

RAVI SOCIETY LUXURY S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 42988035. Cifră de afaceri 2025: 39.791 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
42988035
Denumire
RAVI SOCIETY LUXURY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|10795|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
31.08.2020
Sediu
Podului, nr. 36, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
RELUARE ACTIVITATE

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 39.791 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 941 lei · 2025 39,8 mii lei · maxim 2025 39,8 mii lei · minim 2023 205 lei.

Rezultat net (lei): 2020 −4,1 mii lei · 2025 −30,9 mii lei · maxim 2024 0 lei · minim 2025 −30,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă39.791 lei—205 lei5.917 lei941 lei—
Venituri totale39.815 lei0 lei205 lei5.917 lei941 lei0 lei
Cheltuieli totale70.728 lei—445 lei6.789 lei2.295 lei4.064 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă30.913 lei0 lei240 lei1.050 lei1.379 lei4.064 lei
Rezultat net-30.913 lei0 lei-240 lei-1.050 lei-1.379 lei-4.064 lei
Bilanț
Active totale3.714 lei235 lei1.953 lei5.207 lei5.218 lei2.027 lei
Datorii42.878 lei8.486 lei8.486 lei11.500 lei10.461 lei5.891 lei
Capitaluri proprii-39.164 lei-8.251 lei-6.533 lei-6.293 lei-5.243 lei-3.864 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1—————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RAVI SOCIETY LUXURY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, RAVI SOCIETY LUXURY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul RAVI SOCIETY LUXURY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Podului, nr. 36); numărul de înmatriculare e J|40|10795|2020, din 31.08.2020.

Ce cifră de afaceri a avut RAVI SOCIETY LUXURY S.R.L. în 2025?

39.791 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 30.913 lei.

Câți salariați are RAVI SOCIETY LUXURY S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre RAVI SOCIETY LUXURY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.