GAVE SALES S.R.L.
GAVE SALES S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 42988345. Cifră de afaceri 2025: -3.758 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42988345
- Denumire
- GAVE SALES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10812|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.09.2020
- Sediu
- SG. NIȚU VASILE, nr. 51, PARTER, CAMERA NR. 2, BIROUL NR. 3, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost -3.758 lei (-100% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 289,6 mii lei · 2025 −3,8 mii lei · maxim 2024 1,5 mil. lei · minim 2025 −3,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 0 lei · 2025 −60,1 mii lei · maxim 2021 128,5 mii lei · minim 2023 −149,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2024 13 · maxim 2024 13 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | -3.758 lei | 1.455.691 lei | 296.129 lei | 292.318 lei | 289.624 lei | — |
| Venituri totale | -3.758 lei | 1.455.691 lei | 296.129 lei | 292.318 lei | 289.624 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 56.379 lei | 1.483.906 lei | 445.612 lei | 182.858 lei | 158.254 lei | — |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 106.537 lei | 128.474 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 60.137 lei | 28.215 lei | 149.483 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -60.137 lei | -28.215 lei | -149.483 lei | 106.537 lei | 128.474 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 86.801 lei | 222.827 lei | 135.376 lei | 126.632 lei | 162.102 lei | 200 lei |
| Datorii | 245.557 lei | 321.446 lei | 194.910 lei | 36.683 lei | 33.428 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | -158.756 lei | -98.619 lei | -59.534 lei | 89.949 lei | 128.674 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | 13 | — | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GAVE SALES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GAVE SALES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GAVE SALES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (SG. NIȚU VASILE, nr. 51, PARTER, CAMERA NR. 2, BIROUL NR. 3); numărul de înmatriculare e J|40|10812|2020, din 01.09.2020.
Ce cifră de afaceri a avut GAVE SALES S.R.L. în 2025?
-3.758 lei, cu 100% sub 2024 (1.455.691 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 60.137 lei.
De unde vin datele despre GAVE SALES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.