EXPLO FOREST IZA S.R.L.
EXPLO FOREST IZA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș, CUI 42853852. Cifră de afaceri 2025: 2.387.7
Registru
- CUI
- 42853852
- Denumire
- EXPLO FOREST IZA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|877|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.07.2020
- Sediu
- POIENILE DE SUB MUNTE, nr. 1077A, Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 2
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
Arată toate (11)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.387.712 lei (+18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 31,7 mii lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2025 2,4 mil. lei · minim 2020 31,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 8,2 mii lei · 2025 268,1 mii lei · maxim 2025 268,1 mii lei · minim 2023 4,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 10 · maxim 2025 10 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.387.712 lei | 2.030.822 lei | 1.296.002 lei | 1.687.543 lei | fără bilanț | 31.684 lei |
| Venituri totale | 2.388.386 lei | 2.031.225 lei | 1.323.758 lei | 1.689.543 lei | fără bilanț | 41.684 lei |
| Cheltuieli totale | 2.037.215 lei | 1.845.918 lei | 1.306.776 lei | 1.460.436 lei | fără bilanț | 33.140 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 268.060 lei | 132.917 lei | 4.661 lei | 214.319 lei | fără bilanț | 8.227 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 268.060 lei | 132.917 lei | 4.661 lei | 214.319 lei | fără bilanț | 8.227 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 881.505 lei | 696.220 lei | 828.645 lei | 703.219 lei | fără bilanț | 26.737 lei |
| Datorii | 483.248 lei | 186.023 lei | 451.365 lei | 330.600 lei | fără bilanț | 18.310 lei |
| Capitaluri proprii | 398.257 lei | 510.197 lei | 377.280 lei | 372.619 lei | fără bilanț | 8.427 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 8 | 7 | 8 | fără bilanț | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EXPLO FOREST IZA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EXPLO FOREST IZA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EXPLO FOREST IZA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, județul Maramureș (POIENILE DE SUB MUNTE, nr. 1077A); numărul de înmatriculare e J|24|877|2020, din 30.07.2020.
Ce cifră de afaceri a avut EXPLO FOREST IZA S.R.L. în 2025?
2.387.712 lei, cu 18% peste 2024 (2.030.822 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 268.060 lei.
Câți salariați are EXPLO FOREST IZA S.R.L.?
10 salariați în medie în 2025 (8 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EXPLO FOREST IZA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.