FORST BW CURAC S.R.L.

FORST BW CURAC S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș, CUI 43643387. Cifră de afaceri 2025: 2.199.278

Registru

CUI
43643387
Denumire
FORST BW CURAC S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|24|168|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.01.2021
Sediu
POIENILE DE SUB MUNTE, nr. 802, Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 2
  • 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
  • 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană · rev. 2
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 2
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
Arată toate (20)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.199.278 lei (-18% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 2 mil. lei · 2025 2,2 mil. lei · maxim 2024 2,7 mil. lei · minim 2023 1,8 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2022 321,5 mii lei · 2025 120,4 mii lei · maxim 2022 321,5 mii lei · minim 2023 5,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 10 · 2025 9 · maxim 2022 10 · minim 2023 8.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă2.199.278 lei2.695.813 lei1.788.252 lei1.998.209 lei
Venituri totale2.380.613 lei2.696.045 lei1.884.238 lei1.998.279 lei
Cheltuieli totale2.211.348 lei2.468.365 lei1.861.541 lei1.657.160 lei
Rezultat
Profit net120.358 lei148.423 lei5.171 lei321.536 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net120.358 lei148.423 lei5.171 lei321.536 lei
Bilanț
Active totale1.431.110 lei1.278.440 lei1.123.936 lei1.271.628 lei
Datorii193.318 lei161.006 lei154.925 lei307.788 lei
Capitaluri proprii1.237.792 lei1.117.434 lei969.011 lei963.840 lei
Oameni
Număr mediu de salariați910810

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FORST BW CURAC S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, FORST BW CURAC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul FORST BW CURAC S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, județul Maramureș (POIENILE DE SUB MUNTE, nr. 802); numărul de înmatriculare e J|24|168|2021, din 29.01.2021.

Ce cifră de afaceri a avut FORST BW CURAC S.R.L. în 2025?

2.199.278 lei, cu 18% sub 2024 (2.695.813 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 120.358 lei.

Câți salariați are FORST BW CURAC S.R.L.?

9 salariați în medie în 2025 (10 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FORST BW CURAC S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.