KĂTĂ & NATALIA CONSTRUCT S.R.L.
KĂTĂ & NATALIA CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Cândești, Comuna Vernești, Buzău, CUI 41477342. Cifră de afaceri 2021: 27.500 lei, 1 salariați. Date
Registru
- CUI
- 41477342
- Denumire
- KĂTĂ & NATALIA CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|1046|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.08.2019
- Sediu
- 23, nr. 38, Sat Cândești, Comuna Vernești, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2021 · 3 bilanțuri
Financiar · 2019–2021 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2020.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 27.500 lei (+5% față de 2020).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 160 lei · 2021 27,5 mii lei · maxim 2021 27,5 mii lei · minim 2019 160 lei.
Rezultat net (lei): 2019 −318 lei · 2021 −18,2 mii lei · maxim 2020 21,4 mii lei · minim 2021 −18,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2021 1 · maxim 2020 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 27.500 lei | 26.080 lei | 160 lei |
| Venituri totale | 34.170 lei | 119.956 lei | 3.960 lei |
| Cheltuieli totale | 52.051 lei | 98.339 lei | 4.276 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 21.356 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 18.156 lei | 0 lei | 318 lei |
| Rezultat net | -18.156 lei | 21.356 lei | -318 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 8.149 lei | 41.903 lei | 111.938 lei |
| Datorii | 3.590 lei | 6.496 lei | 4.533 lei |
| Capitaluri proprii | -2.940 lei | 21.238 lei | -118 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este KĂTĂ & NATALIA CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, KĂTĂ & NATALIA CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul KĂTĂ & NATALIA CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cândești, Comuna Vernești, județul Buzău (23, nr. 38); numărul de înmatriculare e J|10|1046|2019, din 02.08.2019.
Ce cifră de afaceri a avut KĂTĂ & NATALIA CONSTRUCT S.R.L. în 2021?
27.500 lei, cu 5% peste 2020 (26.080 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 18.156 lei.
Câți salariați are KĂTĂ & NATALIA CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2021 (2 în 2020), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre KĂTĂ & NATALIA CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.