MANDACHIVIO S.R.L.
MANDACHIVIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Zorleni, Comuna Zorleni, Vaslui, CUI 40934977. Cifră de afaceri 2024: 60.995 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 40934977
- Denumire
- MANDACHIVIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|393|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.04.2019
- Sediu
- ZORLENI, nr. 1459, Sat Zorleni, Comuna Zorleni, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 60.995 lei (-16% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 67,1 mii lei · 2024 61 mii lei · maxim 2022 77,8 mii lei · minim 2024 61 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 8,7 mii lei · 2024 7,2 mii lei · maxim 2023 10,4 mii lei · minim 2024 7,2 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 60.995 lei | 72.256 lei | 77.773 lei | 64.195 lei | fără bilanț | 67.134 lei |
| Venituri totale | 60.995 lei | 72.256 lei | 77.773 lei | 64.356 lei | fără bilanț | 67.134 lei |
| Cheltuieli totale | 52.607 lei | 60.255 lei | 67.442 lei | 54.184 lei | fără bilanț | 56.392 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 7.247 lei | 10.370 lei | 8.347 lei | 8.469 lei | fără bilanț | 8.728 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 7.247 lei | 10.370 lei | 8.347 lei | 8.469 lei | fără bilanț | 8.728 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 54.362 lei | 50.024 lei | 46.319 lei | 38.006 lei | fără bilanț | 21.548 lei |
| Datorii | 1.905 lei | 4.814 lei | 11.479 lei | 11.512 lei | fără bilanț | 12.820 lei |
| Capitaluri proprii | 52.457 lei | 45.210 lei | 34.840 lei | 26.494 lei | fără bilanț | 8.728 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MANDACHIVIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MANDACHIVIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MANDACHIVIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Zorleni, Comuna Zorleni, județul Vaslui (ZORLENI, nr. 1459); numărul de înmatriculare e J|37|393|2019, din 08.04.2019.
Ce cifră de afaceri a avut MANDACHIVIO S.R.L. în 2024?
60.995 lei, cu 16% sub 2023 (72.256 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.247 lei.
De unde vin datele despre MANDACHIVIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.