CLC CRINTRANS SRL — dosare în instanță
Numele CLC CRINTRANS SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 11 decembrie 2024
- Ultima activitate
- 29 septembrie 2026
- Rol dominant
- Intimat — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 40955295)
- CUI
- 40955295
- Denumire
- CLC CRINTRANS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|407|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.04.2019
- Sediu
- PANSELUȚEI, nr. 3, Municipiul Bârlad, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 2211 Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
Arată toate (31)
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 917.686 lei (+19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 106,4 mii lei · 2025 917,7 mii lei · maxim 2025 917,7 mii lei · minim 2019 106,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 17,1 mii lei · 2025 5 mii lei · maxim 2021 97,5 mii lei · minim 2025 5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 3 · 2025 7 · maxim 2021 8 · minim 2019 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 917.686 lei | 771.248 lei | 816.185 lei | 547.943 lei | 371.741 lei | 301.401 lei | 106.390 lei |
| Venituri totale | 917.686 lei | 861.922 lei | 816.185 lei | 807.943 lei | 671.741 lei | 341.408 lei | 106.390 lei |
| Cheltuieli totale | 906.697 lei | 845.563 lei | 791.266 lei | 759.640 lei | 568.425 lei | 329.153 lei | 88.260 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 5.019 lei | 8.739 lei | 17.043 lei | 41.310 lei | 97.536 lei | 10.464 lei | 17.067 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.019 lei | 8.739 lei | 17.043 lei | 41.310 lei | 97.536 lei | 10.464 lei | 17.067 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 535.395 lei | 609.210 lei | 566.972 lei | 559.093 lei | 671.663 lei | 462.172 lei | 247.500 lei |
| Datorii | 338.017 lei | 416.851 lei | 383.352 lei | 392.516 lei | 546.396 lei | 434.441 lei | 230.233 lei |
| Capitaluri proprii | 197.378 lei | 192.359 lei | 183.620 lei | 166.577 lei | 125.267 lei | 27.731 lei | 17.267 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 6 | 6 | 7 | 8 | 4 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat: 1
Categorii de dosare
- Penal: 1
Stadii procesuale
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 8215/189/2024 | Curtea de Apel Iași | Penal | Apel | Intimat |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare CLC CRINTRANS SRL?
CLC CRINTRANS SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 29 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des CLC CRINTRANS SRL?
Cel mai des ca intimat (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia penal (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.