BEAUTY KLAR ZEN S.R.L.
BEAUTY KLAR ZEN S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 39881275. Cifră de afaceri 2025: 75.336 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39881275
- Denumire
- BEAUTY KLAR ZEN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|2099|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.09.2018
- Sediu
- BRÂNDUȘELOR, nr. 86, bl. 1, sc. A, ap. 2, biroul 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 75.336 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 1,6 mii lei · 2025 75,3 mii lei · maxim 2024 75,8 mii lei · minim 2018 1,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 181 lei · 2025 12,6 mii lei · maxim 2021 26,2 mii lei · minim 2023 −37 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 75.336 lei | 75.751 lei | 32.771 lei | 28.408 lei | 47.637 lei | 35.968 lei | 21.651 lei | 1.621 lei |
| Venituri totale | 75.336 lei | 76.780 lei | 32.771 lei | 28.408 lei | 47.637 lei | 35.968 lei | 21.651 lei | 1.621 lei |
| Cheltuieli totale | 62.091 lei | 69.789 lei | 69.734 lei | 38.356 lei | 20.883 lei | 19.690 lei | 14.469 lei | 1.391 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 12.622 lei | 6.662 lei | 0 lei | 0 lei | 26.175 lei | 15.505 lei | 6.532 lei | 181 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 36.963 lei | 10.672 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 12.622 lei | 6.662 lei | -36.963 lei | -10.672 lei | 26.175 lei | 15.505 lei | 6.532 lei | 181 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 19.253 lei | 23.791 lei | 27.060 lei | 73.489 lei | 94.639 lei | 22.418 lei | 7.057 lei | 514 lei |
| Datorii | 6.391 lei | 16.171 lei | 26.102 lei | 35.568 lei | 46.046 lei | 0 lei | 144 lei | 133 lei |
| Capitaluri proprii | 12.862 lei | 7.620 lei | 958 lei | 37.921 lei | 48.593 lei | 22.418 lei | 6.913 lei | 381 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BEAUTY KLAR ZEN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BEAUTY KLAR ZEN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BEAUTY KLAR ZEN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (BRÂNDUȘELOR, nr. 86, bl. 1, sc. A, ap. 2, biroul 1); numărul de înmatriculare e J|08|2099|2018, din 17.09.2018.
Ce cifră de afaceri a avut BEAUTY KLAR ZEN S.R.L. în 2025?
75.336 lei, cu 1% sub 2024 (75.751 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 12.622 lei.
De unde vin datele despre BEAUTY KLAR ZEN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.