MAKE-UP ARTIST S.R.L.
MAKE-UP ARTIST S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 39929705. Cifră de afaceri 2025: 38.690 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39929705
- Denumire
- MAKE-UP ARTIST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|2215|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.09.2018
- Sediu
- HĂRMANULUI, nr. 31, bl. 2, sc. D, et. 5, ap. 23, CAMERA 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 6630 Activități de administrare a fondurilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
Arată toate (10)
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 38.690 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 9,8 mii lei · 2025 38,7 mii lei · maxim 2025 38,7 mii lei · minim 2020 140 lei.
Rezultat net (lei): 2018 −15,5 mii lei · 2025 14,9 mii lei · maxim 2025 14,9 mii lei · minim 2019 −40,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2022 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 38.690 lei | 37.143 lei | 29.170 lei | 11.025 lei | 21.045 lei | 140 lei | 9.836 lei | — |
| Venituri totale | 50.589 lei | 37.143 lei | 29.170 lei | 11.025 lei | 21.046 lei | 140 lei | 9.836 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 34.085 lei | 46.615 lei | 27.823 lei | 35.773 lei | 51.511 lei | 19.604 lei | 50.189 lei | 15.507 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 14.924 lei | 0 lei | 1.131 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 9.472 lei | 0 lei | 25.011 lei | 31.108 lei | 19.468 lei | 40.557 lei | 15.507 lei |
| Rezultat net | 14.924 lei | -9.472 lei | 1.131 lei | -25.011 lei | -31.108 lei | -19.468 lei | -40.557 lei | -15.507 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 8.030 lei | 5.602 lei | 5.441 lei | 1.373 lei | 2.674 lei | 388 lei | 328 lei | 8.260 lei |
| Datorii | 2.557 lei | 145.394 lei | 135.761 lei | 132.824 lei | 109.114 lei | 75.720 lei | 56.192 lei | 23.567 lei |
| Capitaluri proprii | 5.473 lei | -139.792 lei | -130.320 lei | -131.451 lei | -106.440 lei | -75.332 lei | -55.864 lei | -15.307 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | — | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAKE-UP ARTIST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAKE-UP ARTIST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MAKE-UP ARTIST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (HĂRMANULUI, nr. 31, bl. 2, sc. D, et. 5, ap. 23, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|08|2215|2018, din 27.09.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MAKE-UP ARTIST S.R.L. în 2025?
38.690 lei, cu 4% peste 2024 (37.143 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.924 lei.
De unde vin datele despre MAKE-UP ARTIST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.