ELN-SAX PRODUCTION S.R.L.
ELN-SAX PRODUCTION S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Hălmagiu, Comuna Hălmagiu, Arad, CUI 39719681. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39719681
- Denumire
- ELN-SAX PRODUCTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|1274|2018
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 06.08.2018
- Sediu
- CRIȘULUI ALB, nr. 6, Sat Hălmagiu, Comuna Hălmagiu, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
Arată toate (7)
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 3,5 mii lei · 2022 2 mii lei · maxim 2018 3,5 mii lei · minim 2019 1,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 1,9 mii lei · 2025 −605 lei · maxim 2018 1,9 mii lei · minim 2019 −2,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 0 · maxim 2022 1 · minim 2024 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | 2.000 lei | — | — | 1.400 lei | 3.500 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.000 lei | 0 lei | 0 lei | 1.400 lei | 3.500 lei |
| Cheltuieli totale | 605 lei | 361 lei | 1.578 lei | 331 lei | 297 lei | — | 3.731 lei | 1.450 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.609 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.945 lei |
| Pierdere netă | 605 lei | 361 lei | 1.578 lei | 0 lei | 297 lei | 0 lei | 2.373 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -605 lei | -361 lei | -1.578 lei | 1.609 lei | -297 lei | 0 lei | -2.373 lei | 1.945 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 8.583 lei | 9.188 lei | 9.549 lei | 1.258 lei | 18 lei | 315 lei | 315 lei | 2.750 lei |
| Datorii | 10.000 lei | 10.000 lei | 10.000 lei | 131 lei | 500 lei | 542 lei | 542 lei | 605 lei |
| Capitaluri proprii | -1.417 lei | -812 lei | -451 lei | 1.127 lei | -482 lei | -227 lei | -227 lei | 2.145 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ELN-SAX PRODUCTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ELN-SAX PRODUCTION S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ELN-SAX PRODUCTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Hălmagiu, Comuna Hălmagiu, județul Arad (CRIȘULUI ALB, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|02|1274|2018, din 06.08.2018.
Câți salariați are ELN-SAX PRODUCTION S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ELN-SAX PRODUCTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.