UP TEMPO PRODUCTION S.R.L.
UP TEMPO PRODUCTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Iratoșu, Comuna Iratoșu, Arad, CUI 43596366. Cifră de afaceri 2025: 346.564 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 43596366
- Denumire
- UP TEMPO PRODUCTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|119|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.01.2021
- Sediu
- IRATOSU, nr. FN, Sat Iratoșu, Comuna Iratoșu, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 346.564 lei (+49% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 55,2 mii lei · 2025 346,6 mii lei · maxim 2025 346,6 mii lei · minim 2022 55,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 45,9 mii lei · 2025 101,5 mii lei · maxim 2024 175,1 mii lei · minim 2023 13,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 346.564 lei | 233.034 lei | 121.491 lei | 55.211 lei |
| Venituri totale | 396.564 lei | 383.633 lei | 121.491 lei | 55.211 lei |
| Cheltuieli totale | 289.360 lei | 201.641 lei | 104.673 lei | 7.997 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 101.470 lei | 175.114 lei | 13.645 lei | 45.921 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 101.470 lei | 175.114 lei | 13.645 lei | 45.921 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 465.420 lei | 462.139 lei | 378.552 lei | 160.261 lei |
| Datorii | 129.270 lei | 227.459 lei | 318.986 lei | 114.340 lei |
| Capitaluri proprii | 336.150 lei | 234.680 lei | 59.566 lei | 45.921 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este UP TEMPO PRODUCTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, UP TEMPO PRODUCTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul UP TEMPO PRODUCTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Iratoșu, Comuna Iratoșu, județul Arad (IRATOSU, nr. FN); numărul de înmatriculare e J|02|119|2021, din 21.01.2021.
Ce cifră de afaceri a avut UP TEMPO PRODUCTION S.R.L. în 2025?
346.564 lei, cu 49% peste 2024 (233.034 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 101.470 lei.
Câți salariați are UP TEMPO PRODUCTION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre UP TEMPO PRODUCTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.