VULTIM S.R.L.
VULTIM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, Alba, CUI 39667345. Cifră de afaceri 2024: 4.201 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39667345
- Denumire
- VULTIM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|684|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.07.2018
- Sediu
- nr. 20, Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
Arată toate (27)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 4.201 lei (-93% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 20 mii lei · 2024 4,2 mii lei · maxim 2021 396 mii lei · minim 2024 4,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 249 lei · 2024 −25,5 mii lei · maxim 2021 71,8 mii lei · minim 2020 −105,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 3 · 2024 1 · maxim 2021 6 · minim 2024 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.201 lei | 60.110 lei | — | 396.000 lei | 118.000 lei | 84.422 lei | 20.000 lei |
| Venituri totale | 4.201 lei | 60.110 lei | 0 lei | 396.000 lei | 118.000 lei | 84.422 lei | 20.000 lei |
| Cheltuieli totale | 29.671 lei | 146.372 lei | 8.010 lei | 320.279 lei | 222.216 lei | 143.282 lei | 19.551 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 71.761 lei | 0 lei | 0 lei | 249 lei |
| Pierdere netă | 25.470 lei | 86.863 lei | 8.010 lei | 0 lei | 105.396 lei | 59.704 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -25.470 lei | -86.863 lei | -8.010 lei | 71.761 lei | -105.396 lei | -59.704 lei | 249 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 32.482 lei | 45.681 lei | 8.040 lei | 4.939 lei | 39.663 lei | 47.266 lei | 10.732 lei |
| Datorii | 246.312 lei | 234.041 lei | 109.537 lei | 98.067 lei | 204.351 lei | 106.520 lei | 10.282 lei |
| Capitaluri proprii | -213.830 lei | -188.360 lei | -101.497 lei | -93.128 lei | -164.688 lei | -59.254 lei | 450 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 4 | — | 6 | 5 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VULTIM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VULTIM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VULTIM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, județul Alba (nr. 20); numărul de înmatriculare e J|01|684|2018, din 25.07.2018.
Ce cifră de afaceri a avut VULTIM S.R.L. în 2024?
4.201 lei, cu 93% sub 2023 (60.110 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 25.470 lei.
Câți salariați are VULTIM S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (4 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VULTIM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.