INDRAD SERV STAR S.R.L.

INDRAD SERV STAR S.R.L.: firmă în procedură de insolvență din Sat Cunța, Comuna Șpring, Alba, CUI 39717613. Cifră de afaceri 2024: 4.900 lei. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
39717613
Denumire
INDRAD SERV STAR S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|01|717|2018
Stare în registru
în procedură de insolvență
Data înmatriculării
06.08.2018
Sediu
nr. 53, Sat Cunța, Comuna Șpring, Alba
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
Arată toate (24)
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
13.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri

Financiar · 2018–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 4.900 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 139,5 mii lei · 2024 4,9 mii lei · maxim 2019 174,5 mii lei · minim 2021 2,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 133,8 mii lei · 2024 1,5 mii lei · maxim 2019 144,7 mii lei · minim 2020 −97,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 2 · 2021 1 · maxim 2020 2 · minim 2021 1.

Indicator2024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă4.900 lei—4.500 lei2.900 lei6.100 lei174.524 lei139.532 lei
Venituri totale28.870 lei28.928 lei33.428 lei25.972 lei6.100 lei174.524 lei139.532 lei
Cheltuieli totale27.302 lei32.973 lei35.416 lei88.382 lei103.542 lei24.604 lei1.531 lei
Rezultat
Profit net1.493 lei0 lei0 lei0 lei0 lei144.680 lei133.815 lei
Pierdere netă0 lei4.045 lei2.123 lei62.497 lei97.503 lei0 lei0 lei
Rezultat net1.493 lei-4.045 lei-2.123 lei-62.497 lei-97.503 lei144.680 lei133.815 lei
Bilanț
Active totale96.624 lei145.812 lei183.710 lei320.664 lei408.736 lei441.106 lei138.201 lei
Datorii13.290 lei40.001 lei44.925 lei32.829 lei227.544 lei162.411 lei4.186 lei
Capitaluri proprii-3.980 lei-5.473 lei-1.427 lei118.695 lei181.192 lei278.695 lei134.015 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———12——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este INDRAD SERV STAR S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, INDRAD SERV STAR S.R.L. figurează în procedură de insolvență, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul INDRAD SERV STAR S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cunța, Comuna Șpring, județul Alba (nr. 53); numărul de înmatriculare e J|01|717|2018, din 06.08.2018.

Ce cifră de afaceri a avut INDRAD SERV STAR S.R.L. în 2024?

4.900 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.493 lei.

De unde vin datele despre INDRAD SERV STAR S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.