IANTELA PRIM CONSTRUCT S.R.L.

IANTELA PRIM CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mereni, Comuna Mereni, Constanța, CUI 39632649. Cifră de afaceri 2025: 36.362 lei, 1 salariați. Date O

Registru

CUI
39632649
Denumire
IANTELA PRIM CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|13|2018|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.07.2018
Sediu
RĂSĂRITULUI, nr. 198, CAM. 1, Sat Mereni, Comuna Mereni, Constanța
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (15)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 36.362 lei (-90% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 4 mii lei · 2025 36,4 mii lei · maxim 2024 347,1 mii lei · minim 2018 4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 −529 lei · 2025 −58,2 mii lei · maxim 2024 236,1 mii lei · minim 2025 −58,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2022 2 · minim 2019 1.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă36.362 lei347.132 lei107.492 lei233.750 lei120.530 lei38.685 lei67.688 lei4.000 lei
Venituri totale50.130 lei347.151 lei107.492 lei233.824 lei120.530 lei38.685 lei69.239 lei4.021 lei
Cheltuieli totale107.951 lei104.389 lei89.501 lei117.382 lei62.756 lei24.683 lei41.477 lei4.429 lei
Rezultat
Profit net0 lei236.090 lei17.077 lei114.454 lei56.573 lei13.038 lei26.618 lei0 lei
Pierdere netă58.247 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei529 lei
Rezultat net-58.247 lei236.090 lei17.077 lei114.454 lei56.573 lei13.038 lei26.618 lei-529 lei
Bilanț
Active totale376.386 lei430.190 lei260.921 lei221.860 lei99.913 lei41.080 lei27.011 lei4.092 lei
Datorii38.286 lei33.843 lei33.490 lei11.506 lei4.013 lei1.753 lei722 lei4.421 lei
Capitaluri proprii338.100 lei396.347 lei227.431 lei210.354 lei95.900 lei39.327 lei26.289 lei-329 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1112—11—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este IANTELA PRIM CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, IANTELA PRIM CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul IANTELA PRIM CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mereni, Comuna Mereni, județul Constanța (RĂSĂRITULUI, nr. 198, CAM. 1); numărul de înmatriculare e J|13|2018|2018, din 17.07.2018.

Ce cifră de afaceri a avut IANTELA PRIM CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

36.362 lei, cu 90% sub 2024 (347.132 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 58.247 lei.

Câți salariați are IANTELA PRIM CONSTRUCT S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre IANTELA PRIM CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.