TULCEANU PRESTCONS S.R.L.

TULCEANU PRESTCONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, Constanța, CUI 39892983. Cifră de afaceri 2025: 1.898.737 lei, 8 salariați. Da

Registru

CUI
39892983
Denumire
TULCEANU PRESTCONS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|13|2569|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.09.2018
Sediu
24 IANUARIE, bl. 19, sc. A, et. 2, ap. 10, CAMERA NR.1, Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, Constanța
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (27)
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.898.737 lei (+114% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 67,4 mii lei · 2025 1,9 mil. lei · maxim 2025 1,9 mil. lei · minim 2018 67,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 48 mii lei · 2025 726,4 mii lei · maxim 2025 726,4 mii lei · minim 2018 48 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 2 · 2025 8 · maxim 2021 8 · minim 2018 2.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă1.898.737 lei888.381 lei868.316 lei840.116 lei751.018 lei383.810 lei432.558 lei67.380 lei
Venituri totale1.898.773 lei888.381 lei868.316 lei840.116 lei751.018 lei383.810 lei432.558 lei67.380 lei
Cheltuieli totale1.063.259 lei422.102 lei380.917 lei336.626 lei349.711 lei216.515 lei255.914 lei18.667 lei
Rezultat
Profit net726.356 lei445.881 lei478.890 lei495.256 lei393.946 lei163.555 lei172.316 lei48.039 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net726.356 lei445.881 lei478.890 lei495.256 lei393.946 lei163.555 lei172.316 lei48.039 lei
Bilanț
Active totale950.282 lei500.689 lei545.538 lei541.815 lei476.499 lei211.628 lei188.345 lei55.741 lei
Datorii223.686 lei54.568 lei66.408 lei46.319 lei82.313 lei47.833 lei15.789 lei7.502 lei
Capitaluri proprii726.596 lei446.121 lei479.130 lei495.496 lei394.186 lei163.795 lei172.556 lei48.239 lei
Oameni
Număr mediu de salariați85678552

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TULCEANU PRESTCONS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TULCEANU PRESTCONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul TULCEANU PRESTCONS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Cernavodă, Oraș Cernavodă, județul Constanța (24 IANUARIE, bl. 19, sc. A, et. 2, ap. 10, CAMERA NR.1); numărul de înmatriculare e J|13|2569|2018, din 19.09.2018.

Ce cifră de afaceri a avut TULCEANU PRESTCONS S.R.L. în 2025?

1.898.737 lei, cu 114% peste 2024 (888.381 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 726.356 lei.

Câți salariați are TULCEANU PRESTCONS S.R.L.?

8 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TULCEANU PRESTCONS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.