C&A GENERAL DEVELOPMENT S.R.L.

C&A GENERAL DEVELOPMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Onești, Bacău, CUI 39383262. Cifră de afaceri 2025: 247.173 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A

Registru

CUI
39383262
Denumire
C&A GENERAL DEVELOPMENT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|04|763|2018
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
22.05.2018
Sediu
ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 7, sc. C, ap. 30, Municipiul Onești, Bacău
Activități autorizate (CAEN)
  • 0116 Cultivarea plantelor pentru fibre textile · rev. 2
  • 0125 Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi · rev. 2
  • 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic · rev. 2
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
  • 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 2
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
Arată toate (53)
  • 1520 Fabricarea încălțămintei · rev. 2
  • 2331 Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică · rev. 2
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
  • 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
  • 3291 Fabricarea măturilor și periilor · rev. 2
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri

Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 247.173 lei (+16% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2018 66 mii lei · 2025 247,2 mii lei · maxim 2025 247,2 mii lei · minim 2018 66 mii lei.

Rezultat net (lei): 2018 14,1 mii lei · 2025 44,7 mii lei · maxim 2021 90,9 mii lei · minim 2018 14,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator20252024202320222021202020192018
Activitate
Cifră de afaceri netă247.173 lei212.214 lei210.935 lei210.399 lei209.795 lei180.665 lei193.006 lei66.019 lei
Venituri totale253.923 lei217.794 lei217.510 lei210.399 lei210.960 lei180.889 lei199.470 lei71.236 lei
Cheltuieli totale206.644 lei187.830 lei163.635 lei122.976 lei113.780 lei95.187 lei114.487 lei55.011 lei
Rezultat
Profit net44.740 lei27.786 lei51.700 lei81.111 lei90.851 lei80.524 lei78.999 lei14.088 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net44.740 lei27.786 lei51.700 lei81.111 lei90.851 lei80.524 lei78.999 lei14.088 lei
Bilanț
Active totale274.298 lei229.063 lei200.985 lei148.530 lei123.293 lei175.432 lei94.844 lei14.555 lei
Datorii4.850 lei4.355 lei4.063 lei3.308 lei8.782 lei1.621 lei1.557 lei267 lei
Capitaluri proprii269.448 lei224.708 lei196.922 lei145.222 lei114.511 lei173.811 lei93.287 lei14.288 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1—1—————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este C&A GENERAL DEVELOPMENT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, C&A GENERAL DEVELOPMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul C&A GENERAL DEVELOPMENT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Onești, județul Bacău (ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 7, sc. C, ap. 30); numărul de înmatriculare e J|04|763|2018, din 22.05.2018.

Ce cifră de afaceri a avut C&A GENERAL DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?

247.173 lei, cu 16% peste 2024 (212.214 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 44.740 lei.

Câți salariați are C&A GENERAL DEVELOPMENT S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre C&A GENERAL DEVELOPMENT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.