JUST DZY S.R.L.
JUST DZY S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 39758303. Cifră de afaceri 2025: 23.750 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 39758303
- Denumire
- JUST DZY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1213|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.08.2018
- Sediu
- ANA IPĂTESCU, nr. 27, Municipiul Bacău, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 23.750 lei (-34% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 18 mii lei · 2025 23,8 mii lei · maxim 2022 36 mii lei · minim 2019 18 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 5,3 mii lei · 2025 −1,8 mii lei · maxim 2022 28,8 mii lei · minim 2023 −16,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 23.750 lei | 35.750 lei | 33.250 lei | 36.000 lei | fără bilanț | 23.390 lei | 18.000 lei |
| Venituri totale | 59.789 lei | 35.750 lei | 33.250 lei | 36.000 lei | fără bilanț | 23.390 lei | 18.000 lei |
| Cheltuieli totale | 61.526 lei | 10.872 lei | 49.584 lei | 6.438 lei | fără bilanț | 10.762 lei | 12.168 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 20.995 lei | 0 lei | 28.752 lei | fără bilanț | 11.926 lei | 5.292 lei |
| Pierdere netă | 1.776 lei | 0 lei | 16.334 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -1.776 lei | 20.995 lei | -16.334 lei | 28.752 lei | fără bilanț | 11.926 lei | 5.292 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 91.417 lei | 94.815 lei | 64.837 lei | 80.718 lei | fără bilanț | 36.341 lei | 25.228 lei |
| Datorii | 3.456 lei | 10.483 lei | 3.250 lei | 2.797 lei | fără bilanț | 2.675 lei | 3.488 lei |
| Capitaluri proprii | 87.961 lei | 82.582 lei | 61.587 lei | 77.921 lei | fără bilanț | 33.666 lei | 21.740 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | fără bilanț | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JUST DZY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, JUST DZY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul JUST DZY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (ANA IPĂTESCU, nr. 27); numărul de înmatriculare e J|04|1213|2018, din 20.08.2018.
Ce cifră de afaceri a avut JUST DZY S.R.L. în 2025?
23.750 lei, cu 34% sub 2024 (35.750 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.776 lei.
De unde vin datele despre JUST DZY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.