N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L.
N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L.: firmă în procedură de insolvență din Sat Ohaba-Forgaci, Comuna Boldur, Timiș, CUI 39013944. Cifră de afaceri 2025: 20.000 lei,
Registru
- CUI
- 39013944
- Denumire
- N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|810|2018
- Stare în registru
- în procedură de insolvență
- Data înmatriculării
- 13.03.2018
- Sediu
- nr. 310, Sat Ohaba-Forgaci, Comuna Boldur, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (17)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 08.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 20.000 lei (-82% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 254,7 mii lei · 2025 20 mii lei · maxim 2023 292 mii lei · minim 2025 20 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 34,8 mii lei · 2025 −114,3 mii lei · maxim 2023 152,8 mii lei · minim 2025 −114,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 6 · 2025 2 · maxim 2019 6 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 20.000 lei | 110.900 lei | 292.030 lei | 200.000 lei | 65.150 lei | 108.055 lei | 254.728 lei |
| Venituri totale | 20.000 lei | 110.900 lei | 292.033 lei | 200.000 lei | 65.150 lei | 108.055 lei | 254.728 lei |
| Cheltuieli totale | 134.134 lei | 108.999 lei | 136.448 lei | 56.624 lei | 11.372 lei | 66.197 lei | 217.411 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 637 lei | 152.821 lei | 141.676 lei | 52.147 lei | 40.825 lei | 34.770 lei |
| Pierdere netă | 114.334 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -114.334 lei | 637 lei | 152.821 lei | 141.676 lei | 52.147 lei | 40.825 lei | 34.770 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 322.425 lei | 351.409 lei | 361.974 lei | 410.993 lei | 131.501 lei | 94.302 lei | 82.131 lei |
| Datorii | 212.510 lei | 127.160 lei | 138.362 lei | 141.375 lei | 3.559 lei | 18.507 lei | 47.161 lei |
| Capitaluri proprii | 109.915 lei | 224.249 lei | 223.612 lei | 269.618 lei | 127.942 lei | 75.795 lei | 34.970 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L. figurează în procedură de insolvență. La ANAF, pe 08.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ohaba-Forgaci, Comuna Boldur, județul Timiș (nr. 310); numărul de înmatriculare e J|35|810|2018, din 13.03.2018.
Ce cifră de afaceri a avut N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
20.000 lei, cu 82% sub 2024 (110.900 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 114.334 lei.
Câți salariați are N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre N & I POPOVICI CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (08.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.