KABAT ART CONSTRUCT S.R.L.
KABAT ART CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sipet, Comuna Tormac, Timiș, CUI 39029622. Cifră de afaceri 2019: 45.465 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 39029622
- Denumire
- KABAT ART CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|844|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.03.2018
- Sediu
- nr. 110, Sat Sipet, Comuna Tormac, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (17)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2019 · 2 bilanțuri
Financiar · 2018–2019 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2019, față de 2018.
În 2019, cifra de afaceri netă a fost 45.465 lei (-63% față de 2018).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 122 mii lei · 2019 45,5 mii lei · maxim 2018 122 mii lei · minim 2019 45,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 53,1 mii lei · 2019 −32,3 mii lei · maxim 2018 53,1 mii lei · minim 2019 −32,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 6 · 2019 2 · maxim 2018 6 · minim 2019 2.
| Indicator | 2019 | 2018 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 45.465 lei | 121.950 lei |
| Venituri totale | 45.465 lei | 121.950 lei |
| Cheltuieli totale | 77.246 lei | 67.599 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 0 lei | 53.131 lei |
| Pierdere netă | 32.266 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -32.266 lei | 53.131 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 40.955 lei | 64.429 lei |
| Datorii | 19.890 lei | 11.098 lei |
| Capitaluri proprii | 21.065 lei | 53.331 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 2 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este KABAT ART CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, KABAT ART CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul KABAT ART CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sipet, Comuna Tormac, județul Timiș (nr. 110); numărul de înmatriculare e J|35|844|2018, din 15.03.2018.
Ce cifră de afaceri a avut KABAT ART CONSTRUCT S.R.L. în 2019?
45.465 lei, cu 63% sub 2018 (121.950 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 32.266 lei.
Câți salariați are KABAT ART CONSTRUCT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2019 (6 în 2018), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre KABAT ART CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2019). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.