MADY PELET ACCES S.R.L.
MADY PELET ACCES S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ogrăzile, Comuna Merei, Buzău, CUI 38774483. Cifră de afaceri 2025: 267.997 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 38774483
- Denumire
- MADY PELET ACCES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|101|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.01.2018
- Sediu
- OGRĂZILE, nr. 194, Sat Ogrăzile, Comuna Merei, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 2562 Fabricarea articolelor de feronerie · rev. 3
- 2591 Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel · rev. 3
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 3
- 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal · rev. 3
Arată toate (12)
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 267.997 lei (+10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 49,1 mii lei · 2025 268 mii lei · maxim 2022 282 mii lei · minim 2018 49,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −2,5 mii lei · 2025 93,1 mii lei · maxim 2024 106,4 mii lei · minim 2023 −102,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 2 · maxim 2023 3 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 267.997 lei | 243.230 lei | 106.950 lei | 282.040 lei | 198.190 lei | 171.370 lei | 71.526 lei | 49.100 lei |
| Venituri totale | 272.646 lei | 288.442 lei | 113.586 lei | 282.566 lei | 198.629 lei | 173.970 lei | 71.839 lei | 49.387 lei |
| Cheltuieli totale | 176.848 lei | 179.198 lei | 215.392 lei | 217.894 lei | 173.586 lei | 129.348 lei | 69.793 lei | 51.385 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 93.072 lei | 106.360 lei | 0 lei | 61.846 lei | 23.059 lei | 42.882 lei | 1.328 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 102.942 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.492 lei |
| Rezultat net | 93.072 lei | 106.360 lei | -102.942 lei | 61.846 lei | 23.059 lei | 42.882 lei | 1.328 lei | -2.492 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 146.544 lei | 117.512 lei | 198.659 lei | 277.511 lei | 222.932 lei | 151.413 lei | 71.465 lei | 57.401 lei |
| Datorii | 53.272 lei | 52.048 lei | 239.555 lei | 215.465 lei | 157.955 lei | 109.495 lei | 72.429 lei | 59.693 lei |
| Capitaluri proprii | 93.272 lei | 65.464 lei | -40.896 lei | 62.046 lei | 64.977 lei | 41.918 lei | -964 lei | -2.292 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MADY PELET ACCES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MADY PELET ACCES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MADY PELET ACCES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ogrăzile, Comuna Merei, județul Buzău (OGRĂZILE, nr. 194); numărul de înmatriculare e J|10|101|2018, din 31.01.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MADY PELET ACCES S.R.L. în 2025?
267.997 lei, cu 10% peste 2024 (243.230 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 93.072 lei.
Câți salariați are MADY PELET ACCES S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MADY PELET ACCES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.