BZ GSM COVERS STORE S.R.L.
BZ GSM COVERS STORE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Buzău, Buzău, CUI 42406439. Cifră de afaceri 2023: 778.301 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 42406439
- Denumire
- BZ GSM COVERS STORE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|251|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.03.2020
- Sediu
- Cătinei, nr. 6, bl. J7, et. 4, ap. 18, Municipiul Buzău, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2023 · 4 bilanțuri
Financiar · 2020–2023 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 778.301 lei (+24% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 324,2 mii lei · 2023 778,3 mii lei · maxim 2023 778,3 mii lei · minim 2021 324,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −500 lei · 2023 57,4 mii lei · maxim 2023 57,4 mii lei · minim 2020 −500 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 2 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 778.301 lei | 628.391 lei | 324.182 lei | — |
| Venituri totale | 778.301 lei | 628.391 lei | 324.182 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 713.111 lei | 585.334 lei | 297.905 lei | 500 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 57.407 lei | 24.205 lei | 16.552 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | — | 500 lei |
| Rezultat net | 57.407 lei | 24.205 lei | 16.552 lei | -500 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 285.627 lei | 143.511 lei | 112.179 lei | 200 lei |
| Datorii | 187.762 lei | 103.054 lei | 95.927 lei | 500 lei |
| Capitaluri proprii | 97.865 lei | 40.457 lei | 16.252 lei | -300 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BZ GSM COVERS STORE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BZ GSM COVERS STORE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul BZ GSM COVERS STORE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Buzău, județul Buzău (Cătinei, nr. 6, bl. J7, et. 4, ap. 18); numărul de înmatriculare e J|10|251|2020, din 13.03.2020.
Ce cifră de afaceri a avut BZ GSM COVERS STORE S.R.L. în 2023?
778.301 lei, cu 24% peste 2022 (628.391 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 57.407 lei.
Câți salariați are BZ GSM COVERS STORE S.R.L.?
2 salariați în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BZ GSM COVERS STORE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.