MIMAR METAL CONSTRUCT S.R.L.
MIMAR METAL CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Slobozia, Comuna Deleni, Iași, CUI 38384235. Cifră de afaceri 2025: 102.941 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 38384235
- Denumire
- MIMAR METAL CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1549|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.06.2018
- Sediu
- PRIMĂVERII, nr. 239, PARTER, Sat Slobozia, Comuna Deleni, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (16)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 102.941 lei (-92% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 30 mii lei · 2025 102,9 mii lei · maxim 2023 2,5 mil. lei · minim 2017 30 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 5,3 mii lei · 2025 −156,3 mii lei · maxim 2023 1 mil. lei · minim 2025 −156,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 6 · 2025 1 · maxim 2020 22 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 102.941 lei | 1.370.049 lei | 2.471.075 lei | 1.675.076 lei | 1.761.350 lei | 1.722.767 lei | 1.084.645 lei | 440.705 lei | 29.969 lei |
| Venituri totale | 334.248 lei | 1.370.049 lei | 2.471.075 lei | 1.675.076 lei | 1.761.350 lei | 1.757.009 lei | 1.084.645 lei | 440.705 lei | 29.969 lei |
| Cheltuieli totale | 494.956 lei | 1.032.224 lei | 1.430.598 lei | 974.516 lei | 1.141.942 lei | 1.288.000 lei | 891.581 lei | 329.552 lei | 24.358 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 306.227 lei | 1.015.767 lei | 683.809 lei | 601.794 lei | 452.875 lei | 182.217 lei | 106.747 lei | 5.311 lei |
| Pierdere netă | 156.321 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -156.321 lei | 306.227 lei | 1.015.767 lei | 683.809 lei | 601.794 lei | 452.875 lei | 182.217 lei | 106.747 lei | 5.311 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 427.575 lei | 1.017.490 lei | 1.278.635 lei | 920.379 lei | 655.143 lei | 511.493 lei | 388.631 lei | 159.181 lei | 21.295 lei |
| Datorii | 315.000 lei | 195.256 lei | 262.628 lei | 236.330 lei | 53.109 lei | 58.378 lei | 206.174 lei | 46.923 lei | 15.784 lei |
| Capitaluri proprii | 112.575 lei | 822.234 lei | 1.016.007 lei | 684.049 lei | 602.034 lei | 453.115 lei | 182.457 lei | 112.258 lei | 5.511 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 8 | — | 14 | 19 | 22 | — | 6 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MIMAR METAL CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MIMAR METAL CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MIMAR METAL CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Slobozia, Comuna Deleni, județul Iași (PRIMĂVERII, nr. 239, PARTER); numărul de înmatriculare e J|22|1549|2018, din 12.06.2018.
Ce cifră de afaceri a avut MIMAR METAL CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
102.941 lei, cu 92% sub 2024 (1.370.049 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 156.321 lei.
Câți salariați are MIMAR METAL CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (8 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MIMAR METAL CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.