VIEW HILLS RESIDENCE SRL
VIEW HILLS RESIDENCE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 38430226. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 38430226
- Denumire
- VIEW HILLS RESIDENCE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|3336|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.11.2017
- Sediu
- ALEXANDRU CEL BUN, nr. 54, bl. G3-4, et. 1, ap. 2, tr. 2, camera nr. 1, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
Arată toate (20)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 1,3 mil. lei · 2023 20,7 mii lei · maxim 2020 2,6 mil. lei · minim 2021 1,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 0 lei · 2025 6,3 mii lei · maxim 2019 714,8 mii lei · minim 2021 −201,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2023 2 · maxim 2019 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 20.744 lei | 266.356 lei | 1.681 lei | 2.602.598 lei | 1.316.886 lei | — | — |
| Venituri totale | 13.966 lei | 25.088 lei | 55.336 lei | 283.106 lei | 1.681 lei | 2.787.482 lei | 2.158.449 lei | 1.092.447 lei | 24.598 lei |
| Cheltuieli totale | 6.451 lei | 29.221 lei | 195.344 lei | 236.862 lei | 203.265 lei | 2.213.982 lei | 1.430.446 lei | 1.096.228 lei | 24.598 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 6.327 lei | 0 lei | 0 lei | 43.478 lei | 0 lei | 547.454 lei | 714.828 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 4.133 lei | 140.647 lei | 0 lei | 201.603 lei | 0 lei | 0 lei | 3.781 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.327 lei | -4.133 lei | -140.647 lei | 43.478 lei | -201.603 lei | 547.454 lei | 714.828 lei | -3.781 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 346.471 lei | 863.007 lei | 1.114.625 lei | 1.374.547 lei | 1.956.101 lei | 2.227.766 lei | 2.724.931 lei | 1.782.260 lei | 31.324 lei |
| Datorii | 17.961 lei | 10.266 lei | 154.697 lei | 273.972 lei | 899.004 lei | 969.066 lei | 2.013.684 lei | 1.785.841 lei | 31.124 lei |
| Capitaluri proprii | 328.510 lei | 852.741 lei | 959.928 lei | 1.100.575 lei | 1.057.097 lei | 1.258.700 lei | 711.247 lei | -3.581 lei | 200 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VIEW HILLS RESIDENCE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VIEW HILLS RESIDENCE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VIEW HILLS RESIDENCE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (ALEXANDRU CEL BUN, nr. 54, bl. G3-4, et. 1, ap. 2, tr. 2, camera nr. 1); numărul de înmatriculare e J|22|3336|2017, din 01.11.2017.
De unde vin datele despre VIEW HILLS RESIDENCE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.