FERI & EDU CONSTRUCT SRL
FERI & EDU CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Aiud, Alba, CUI 37485037. Cifră de afaceri 2025: 95.950 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 37485037
- Denumire
- FERI & EDU CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|470|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.05.2017
- Sediu
- AXENTE SEVER, bl. 27, sc. B, et. 3, ap. 16, Municipiul Aiud, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
Arată toate (9)
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 95.950 lei (+64% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 11,5 mii lei · 2025 96 mii lei · maxim 2022 150,4 mii lei · minim 2017 11,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −3,2 mii lei · 2025 −34,2 mii lei · maxim 2022 8,5 mii lei · minim 2023 −60,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2025 2 · maxim 2019 3 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 95.950 lei | 58.500 lei | 55.050 lei | 150.354 lei | 49.510 lei | 53.980 lei | 61.850 lei | 28.275 lei | 11.500 lei |
| Venituri totale | 95.950 lei | 58.500 lei | 55.050 lei | 150.354 lei | 49.510 lei | 54.000 lei | 61.850 lei | 28.275 lei | 11.500 lei |
| Cheltuieli totale | 129.165 lei | 118.086 lei | 115.397 lei | 140.370 lei | 78.193 lei | 74.343 lei | 96.307 lei | 47.054 lei | 14.561 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 8.480 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 34.175 lei | 60.171 lei | 60.898 lei | 0 lei | 29.178 lei | 20.873 lei | 35.076 lei | 19.062 lei | 3.176 lei |
| Rezultat net | -34.175 lei | -60.171 lei | -60.898 lei | 8.480 lei | -29.178 lei | -20.873 lei | -35.076 lei | -19.062 lei | -3.176 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 79.903 lei | 37.296 lei | 39.862 lei | 7.544 lei | 4.287 lei | 14.900 lei | 4.569 lei | 4.144 lei | 16.395 lei |
| Datorii | 333.832 lei | 257.050 lei | 199.445 lei | 106.229 lei | 111.452 lei | 92.888 lei | 61.683 lei | 26.182 lei | 19.371 lei |
| Capitaluri proprii | -253.929 lei | -219.754 lei | -159.583 lei | -98.685 lei | -107.165 lei | -77.988 lei | -57.114 lei | -22.038 lei | -2.976 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FERI & EDU CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FERI & EDU CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FERI & EDU CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Aiud, județul Alba (AXENTE SEVER, bl. 27, sc. B, et. 3, ap. 16); numărul de înmatriculare e J|01|470|2017, din 02.05.2017.
Ce cifră de afaceri a avut FERI & EDU CONSTRUCT SRL în 2025?
95.950 lei, cu 64% peste 2024 (58.500 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 34.175 lei.
Câți salariați are FERI & EDU CONSTRUCT SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FERI & EDU CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.