CONSTRUIM ȘI RENOVĂM SRL

CONSTRUIM ȘI RENOVĂM SRL: firmă în funcțiune din Sat Vințu de Jos, Comuna Vințu de Jos, Alba, CUI 37646877. Cifră de afaceri 2025: 28.000 lei. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
37646877
Denumire
CONSTRUIM ȘI RENOVĂM SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|01|630|2017
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.05.2017
Sediu
CIMITIRULUI, nr. 10, Sat Vințu de Jos, Comuna Vințu de Jos, Alba
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
Arată toate (21)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2017–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2017–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 28.000 lei (+143% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 111,3 mii lei · 2025 28 mii lei · maxim 2017 111,3 mii lei · minim 2024 11,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2017 92,2 mii lei · 2025 −46,4 mii lei · maxim 2017 92,2 mii lei · minim 2025 −46,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2024 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.

Indicator202520242023202220212020201920182017
Activitate
Cifră de afaceri netă28.000 lei11.500 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț111.315 lei
Venituri totale28.000 lei11.500 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț111.315 lei
Cheltuieli totale70.400 lei8.463 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț17.935 lei
Rezultat
Profit net0 lei2.551 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț92.230 lei
Pierdere netă46.374 lei0 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț0 lei
Rezultat net-46.374 lei2.551 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț92.230 lei
Bilanț
Active totale150.053 lei192.089 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț101.406 lei
Datorii20.046 lei15.708 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț8.976 lei
Capitaluri proprii130.007 lei176.381 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț92.430 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—1fără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CONSTRUIM ȘI RENOVĂM SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CONSTRUIM ȘI RENOVĂM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CONSTRUIM ȘI RENOVĂM SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vințu de Jos, Comuna Vințu de Jos, județul Alba (CIMITIRULUI, nr. 10); numărul de înmatriculare e J|01|630|2017, din 25.05.2017.

Ce cifră de afaceri a avut CONSTRUIM ȘI RENOVĂM SRL în 2025?

28.000 lei, cu 143% peste 2024 (11.500 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 46.374 lei.

De unde vin datele despre CONSTRUIM ȘI RENOVĂM SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.