CONFIDENTAL AF SRL

CONFIDENTAL AF SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 35760580. Cifră de afaceri 2025: 239.937 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
35760580
Denumire
CONFIDENTAL AF SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|13|552|2016
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.03.2016
Sediu
UNIRII, nr. 70, bl. D, sc. C, et. 2, ap. 32, BIROUL NR.1, Municipiul Constanța, Constanța
Activități autorizate (CAEN)
  • 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 239.937 lei (+19% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 33,8 mii lei · 2025 239,9 mii lei · maxim 2022 283,3 mii lei · minim 2016 33,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 28,3 mii lei · 2025 136,6 mii lei · maxim 2022 215,2 mii lei · minim 2016 28,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2025 1 · maxim 2019 3 · minim 2016 0.

Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă239.937 lei201.344 lei210.473 lei283.275 lei223.414 lei151.925 lei146.646 lei145.177 lei119.409 lei33.756 lei
Venituri totale239.937 lei201.344 lei210.473 lei283.275 lei223.414 lei151.925 lei146.646 lei145.177 lei119.409 lei33.756 lei
Cheltuieli totale96.117 lei63.599 lei43.069 lei65.215 lei53.555 lei56.346 lei77.853 lei56.350 lei76.721 lei4.412 lei
Rezultat
Profit net136.622 lei131.705 lei165.299 lei215.227 lei167.625 lei94.165 lei67.327 lei87.375 lei41.494 lei28.331 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net136.622 lei131.705 lei165.299 lei215.227 lei167.625 lei94.165 lei67.327 lei87.375 lei41.494 lei28.331 lei
Bilanț
Active totale142.809 lei137.678 lei171.356 lei294.158 lei172.907 lei265.428 lei173.230 lei105.279 lei70.505 lei29.024 lei
Datorii5.666 lei5.440 lei5.717 lei78.588 lei4.942 lei16.220 lei18.188 lei17.564 lei380 lei493 lei
Capitaluri proprii137.143 lei132.238 lei165.639 lei215.570 lei167.965 lei249.208 lei155.042 lei87.715 lei70.125 lei28.531 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111223210

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CONFIDENTAL AF SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CONFIDENTAL AF SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CONFIDENTAL AF SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (UNIRII, nr. 70, bl. D, sc. C, et. 2, ap. 32, BIROUL NR.1); numărul de înmatriculare e J|13|552|2016, din 04.03.2016.

Ce cifră de afaceri a avut CONFIDENTAL AF SRL în 2025?

239.937 lei, cu 19% peste 2024 (201.344 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 136.622 lei.

Câți salariați are CONFIDENTAL AF SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CONFIDENTAL AF SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.