DAVINCI LUXURY SRL
DAVINCI LUXURY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 35970604. Cifră de afaceri 2025: 2.219.792 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 35970604
- Denumire
- DAVINCI LUXURY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1032|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.04.2016
- Sediu
- ALEXANDRU LĂPUȘNEANU, nr. 190B, sc. A, et. P, BIROU 1, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.219.792 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 1,3 mil. lei · 2025 2,2 mil. lei · maxim 2025 2,2 mil. lei · minim 2018 957,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −32,5 mii lei · 2025 197,8 mii lei · maxim 2017 651,2 mii lei · minim 2016 −32,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 6 · 2025 5 · maxim 2023 7 · minim 2020 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.219.792 lei | 1.963.796 lei | 2.028.143 lei | 1.530.645 lei | 1.318.990 lei | 1.599.080 lei | 1.595.665 lei | 957.650 lei | 1.255.556 lei | — |
| Venituri totale | 2.222.513 lei | 2.024.682 lei | 2.029.396 lei | 1.531.015 lei | 1.343.072 lei | 1.623.258 lei | 1.634.970 lei | 963.865 lei | 1.289.109 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 1.985.516 lei | 1.722.604 lei | 1.695.626 lei | 1.444.663 lei | 1.212.239 lei | 1.155.302 lei | 1.180.891 lei | 888.868 lei | 625.039 lei | 32.523 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 197.817 lei | 279.561 lei | 314.461 lei | 71.041 lei | 119.008 lei | 453.650 lei | 437.712 lei | 65.358 lei | 651.179 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 32.523 lei |
| Rezultat net | 197.817 lei | 279.561 lei | 314.461 lei | 71.041 lei | 119.008 lei | 453.650 lei | 437.712 lei | 65.358 lei | 651.179 lei | -32.523 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.907.169 lei | 2.326.337 lei | 1.278.249 lei | 1.916.935 lei | 2.407.288 lei | 2.383.955 lei | 1.922.215 lei | 1.050.927 lei | 1.183.490 lei | 591 lei |
| Datorii | 1.599.923 lei | 2.036.909 lei | 840.119 lei | 1.261.309 lei | 1.592.703 lei | 1.558.378 lei | 1.280.289 lei | 436.713 lei | 564.634 lei | 32.914 lei |
| Capitaluri proprii | 307.246 lei | 289.428 lei | 438.130 lei | 655.626 lei | 814.585 lei | 825.577 lei | 641.926 lei | 614.214 lei | 618.856 lei | -32.323 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 7 | 4 | 3 | 3 | 6 | 6 | 6 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DAVINCI LUXURY SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DAVINCI LUXURY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DAVINCI LUXURY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (ALEXANDRU LĂPUȘNEANU, nr. 190B, sc. A, et. P, BIROU 1); numărul de înmatriculare e J|13|1032|2016, din 15.04.2016.
Ce cifră de afaceri a avut DAVINCI LUXURY SRL în 2025?
2.219.792 lei, cu 13% peste 2024 (1.963.796 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 197.817 lei.
Câți salariați are DAVINCI LUXURY SRL?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DAVINCI LUXURY SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.