PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL
PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 32962291. Cifră de afaceri 2025: 2.412.054 lei, 7 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 32962291
- Denumire
- PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|3541|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.03.2014
- Sediu
- NOVACI, nr. 4, bl. S9, sc. 1, et. 6, ap. 28, CAMERA 2, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.412.054 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,5 mil. lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2024 2,5 mil. lei · minim 2021 1,2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 102,9 mii lei · 2025 271,9 mii lei · maxim 2025 271,9 mii lei · minim 2020 32,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 7 · maxim 2024 8 · minim 2020 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.412.054 lei | 2.544.485 lei | 1.972.755 lei | 1.729.524 lei | 1.163.248 lei | 1.315.012 lei | 1.633.382 lei | 1.919.693 lei | 1.826.077 lei | 1.641.860 lei | 1.476.056 lei |
| Venituri totale | 2.417.100 lei | 2.547.624 lei | 1.980.870 lei | 1.731.220 lei | 1.163.407 lei | 1.315.322 lei | 1.634.334 lei | 1.919.714 lei | 1.828.487 lei | 1.642.044 lei | 1.476.184 lei |
| Cheltuieli totale | 2.092.109 lei | 2.274.329 lei | 1.741.192 lei | 1.599.398 lei | 1.073.924 lei | 1.270.967 lei | 1.479.224 lei | 1.777.075 lei | 1.559.856 lei | 1.484.930 lei | 1.353.311 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 271.913 lei | 229.996 lei | 222.275 lei | 114.857 lei | 78.082 lei | 32.246 lei | 138.767 lei | 123.442 lei | 245.032 lei | 133.942 lei | 102.894 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 271.913 lei | 229.996 lei | 222.275 lei | 114.857 lei | 78.082 lei | 32.246 lei | 138.767 lei | 123.442 lei | 245.032 lei | 133.942 lei | 102.894 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.241.233 lei | 1.357.622 lei | 1.121.961 lei | 979.287 lei | 785.464 lei | 773.669 lei | 816.545 lei | 950.193 lei | 914.323 lei | 785.161 lei | 865.088 lei |
| Datorii | 916.941 lei | 988.158 lei | 607.493 lei | 637.094 lei | 358.128 lei | 324.416 lei | 356.537 lei | 408.953 lei | 496.525 lei | 517.820 lei | 558.936 lei |
| Capitaluri proprii | 285.708 lei | 330.880 lei | 475.884 lei | 253.609 lei | 388.752 lei | 410.669 lei | 421.424 lei | 502.656 lei | 379.214 lei | 240.094 lei | 306.152 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 8 | 6 | 5 | 4 | 4 | 6 | 7 | 6 | 6 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (NOVACI, nr. 4, bl. S9, sc. 1, et. 6, ap. 28, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|40|3541|2014, din 21.03.2014.
Ce cifră de afaceri a avut PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL în 2025?
2.412.054 lei, cu 5% sub 2024 (2.544.485 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 271.913 lei.
Câți salariați are PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL?
7 salariați în medie în 2025 (8 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.