EXPERT TRADING MANAGEMENT SRL — dosare în instanță
Numele EXPERT TRADING MANAGEMENT SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 08 iunie 2023
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Chemat în garanţie — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 33003011)
- CUI
- 33003011
- Denumire
- EXPERT TRADING MANAGEMENT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|968|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.04.2014
- Sediu
- SOLD. GHEȚU ANGHEL, nr. 1, Hala B, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 2420 Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel · rev. 2
- 2433 Producția de profile obținute la rece · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2592 Fabricarea ambalajelor ușoare din metal · rev. 2
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 2
- 2825 Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exclusiv a echipamentelor de uz casnic · rev. 2
Arată toate (24)
- 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 2420 Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel · rev. 3
- 2433 Producția de profile obținute la rece · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2592 Fabricarea ambalajelor metalice ușoare · rev. 3
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 3
- 2825 Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exceptând echipamentele de uz casnic · rev. 3
- 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2019–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.881.980 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 266,5 mii lei · 2025 1,9 mil. lei · maxim 2024 2 mil. lei · minim 2019 266,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −74,8 mii lei · 2025 20 mii lei · maxim 2024 952,4 mii lei · minim 2019 −74,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 2 · maxim 2022 4 · minim 2023 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.881.980 lei | 1.981.587 lei | 1.642.151 lei | 1.250.889 lei | fără bilanț | fără bilanț | 266.480 lei |
| Venituri totale | 1.937.448 lei | 1.991.318 lei | 1.642.164 lei | 1.250.904 lei | fără bilanț | fără bilanț | 266.481 lei |
| Cheltuieli totale | 1.899.468 lei | 979.213 lei | 1.188.586 lei | 863.211 lei | fără bilanț | fără bilanț | 338.011 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 19.994 lei | 952.365 lei | 437.156 lei | 375.809 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 74.819 lei |
| Rezultat net | 19.994 lei | 952.365 lei | 437.156 lei | 375.809 lei | fără bilanț | fără bilanț | -74.819 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 899.675 lei | 1.738.969 lei | 711.374 lei | 515.491 lei | fără bilanț | fără bilanț | 74.059 lei |
| Datorii | 879.441 lei | 786.364 lei | 273.978 lei | 139.442 lei | fără bilanț | fără bilanț | 44.040 lei |
| Capitaluri proprii | 20.234 lei | 952.605 lei | 437.396 lei | 376.049 lei | fără bilanț | fără bilanț | 30.019 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 4 | 0 | 4 | fără bilanț | fără bilanț | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 2 instanțe în 1 județ
Cele mai multe la Judecătoria Sectorului 2 (1 · 50%), apoi Judecătoria Sectorului 3 (1).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Sectorului 2 | București | Judecătorie | 1 |
| Judecătoria Sectorului 3 | București | Judecătorie | 1 |
Calitate procesuală
- Chemat în garanţie: 2
Categorii de dosare
- Civil: 2
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2023: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 34999/301/2023 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Civil | Fond | Chemat în garanţie |
| 14723/300/2023 | Judecatoria SECTORUL 2 BUCURESTI | Civil | Fond | Chemat în garanţie |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare EXPERT TRADING MANAGEMENT SRL?
EXPERT TRADING MANAGEMENT SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des EXPERT TRADING MANAGEMENT SRL?
Cel mai des la Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI (1) și Judecatoria SECTORUL 2 BUCURESTI (1).
În ce calitate apare cel mai des EXPERT TRADING MANAGEMENT SRL?
Cel mai des ca chemat în garanţie (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă chemat în garanție?
Chemat în garanție: persoana chemată în proces de una dintre părți pentru a răspunde în locul ei sau alături de ea, dacă partea respectivă pierde procesul (acțiune în garanție).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 24 octombrie 2026.