DRYWALL CONSTRUCTION S.R.L.
DRYWALL CONSTRUCTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sibiu, Sibiu, CUI 32647901. Cifră de afaceri 2025: 305.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32647901
- Denumire
- DRYWALL CONSTRUCTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|16|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.01.2014
- Sediu
- Afinelor, nr. 6, et. E3, ap. 28, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (44)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 305.000 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 0 lei · 2025 305 mii lei · maxim 2025 305 mii lei · minim 2023 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −2,3 mii lei · 2025 240,3 mii lei · maxim 2025 240,3 mii lei · minim 2021 −3,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2016 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 305.000 lei | 0 lei | 0 lei | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 305.000 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 60.928 lei | 1.330 lei | 297 lei | 291 lei | 3.586 lei | 2.983 lei | 2.817 lei | 2.494 lei | 2.351 lei | 2.281 lei | 2.334 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 240.254 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 1.330 lei | 297 lei | 291 lei | 3.586 lei | 2.983 lei | 2.817 lei | 2.494 lei | 2.351 lei | 2.281 lei | 2.334 lei |
| Rezultat net | 240.254 lei | -1.330 lei | -297 lei | -291 lei | -3.586 lei | -2.983 lei | -2.817 lei | -2.494 lei | -2.351 lei | -2.281 lei | -2.334 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 342.429 lei | 50 lei | 516 lei | 462 lei | 353 lei | 2.639 lei | 2.457 lei | 2.323 lei | 2.199 lei | 1.718 lei | 1.339 lei |
| Datorii | 126.188 lei | 24.062 lei | 23.086 lei | 22.735 lei | 22.335 lei | 21.035 lei | 17.870 lei | 14.920 lei | 12.302 lei | 9.470 lei | 6.810 lei |
| Capitaluri proprii | 216.241 lei | -24.012 lei | -22.570 lei | -22.273 lei | -21.982 lei | -18.396 lei | -15.413 lei | -12.597 lei | -10.103 lei | -7.752 lei | -5.471 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DRYWALL CONSTRUCTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DRYWALL CONSTRUCTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DRYWALL CONSTRUCTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sibiu, județul Sibiu (Afinelor, nr. 6, et. E3, ap. 28); numărul de înmatriculare e J|32|16|2014, din 13.01.2014.
Ce cifră de afaceri a avut DRYWALL CONSTRUCTION S.R.L. în 2025?
305.000 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 240.254 lei.
Câți salariați are DRYWALL CONSTRUCTION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DRYWALL CONSTRUCTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.