HAPPENINGS SRL
HAPPENINGS SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 32616336. Cifră de afaceri 2024: 4.172 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32616336
- Denumire
- HAPPENINGS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|15769|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.12.2013
- Sediu
- Nicolae Grigorescu, nr. 25, bl. Y9B, sc. 1, et. 5, ap. 24, CAMERA3, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
Arată toate (20)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2020.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 4.172 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2024 4,2 mii lei · maxim 2018 38,8 mii lei · minim 2015 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2024 −235 lei · maxim 2018 25 mii lei · minim 2016 −19,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.172 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — | 16.700 lei | 38.765 lei | 20.127 lei | — | 0 lei |
| Venituri totale | 4.172 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 16.700 lei | 38.765 lei | 20.127 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 4.034 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — | 853 lei | 12.490 lei | 17.097 lei | 19.262 lei | — |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 15.346 lei | 24.995 lei | 2.426 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 235 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 19.262 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -235 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 15.346 lei | 24.995 lei | 2.426 lei | -19.262 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 55.779 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 35.022 lei | 35.022 lei | 19.946 lei | 8.778 lei | 488 lei | 200 lei |
| Datorii | 11.848 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 11.317 lei | 11.317 lei | 11.587 lei | 25.414 lei | 19.550 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 43.931 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 23.705 lei | 23.705 lei | 8.359 lei | -16.636 lei | -19.062 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HAPPENINGS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HAPPENINGS SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul HAPPENINGS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (Nicolae Grigorescu, nr. 25, bl. Y9B, sc. 1, et. 5, ap. 24, CAMERA3); numărul de înmatriculare e J|40|15769|2013, din 23.12.2013.
Ce cifră de afaceri a avut HAPPENINGS SRL în 2024?
4.172 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 235 lei.
De unde vin datele despre HAPPENINGS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.