PRIA CONFERENCES SRL
PRIA CONFERENCES SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 32721382. Cifră de afaceri 2024: 1.265.631 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 32721382
- Denumire
- PRIA CONFERENCES SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|1022|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.01.2014
- Sediu
- POPA NAN, nr. 172, INTREAGA CLADIRE CORP C1, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 2
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 2
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 2
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
- 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei · rev. 2
Arată toate (24)
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 2
- 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice · rev. 2
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 2
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.265.631 lei (+24% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 140,2 mii lei · 2024 1,3 mil. lei · maxim 2024 1,3 mil. lei · minim 2015 140,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 51,5 mii lei · 2024 52,2 mii lei · maxim 2023 278,9 mii lei · minim 2015 51,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 2 · maxim 2017 3 · minim 2015 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.265.631 lei | 1.024.299 lei | 644.373 lei | 491.838 lei | 340.170 lei | 588.014 lei | 783.841 lei | 552.677 lei | 423.042 lei | 140.163 lei |
| Venituri totale | 1.266.591 lei | 1.036.530 lei | 653.718 lei | 494.175 lei | 340.402 lei | 588.149 lei | 783.854 lei | 552.697 lei | 423.045 lei | 140.163 lei |
| Cheltuieli totale | 1.177.127 lei | 747.213 lei | 464.374 lei | 240.265 lei | 206.816 lei | 429.100 lei | 550.552 lei | 409.909 lei | 317.624 lei | 84.475 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 52.244 lei | 278.876 lei | 182.968 lei | 249.078 lei | 130.318 lei | 153.169 lei | 225.464 lei | 137.261 lei | 100.322 lei | 51.483 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 52.244 lei | 278.876 lei | 182.968 lei | 249.078 lei | 130.318 lei | 153.169 lei | 225.464 lei | 137.261 lei | 100.322 lei | 51.483 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.028.072 lei | 910.056 lei | 357.093 lei | 372.027 lei | 183.883 lei | 194.472 lei | 300.309 lei | 184.008 lei | 154.843 lei | 63.336 lei |
| Datorii | 975.588 lei | 630.940 lei | 173.885 lei | 122.709 lei | 53.325 lei | 41.063 lei | 74.605 lei | 46.507 lei | 54.281 lei | 11.613 lei |
| Capitaluri proprii | 52.484 lei | 279.116 lei | 183.208 lei | 249.318 lei | 130.558 lei | 153.409 lei | 225.704 lei | 137.501 lei | 100.562 lei | 51.723 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PRIA CONFERENCES SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PRIA CONFERENCES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PRIA CONFERENCES SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (POPA NAN, nr. 172, INTREAGA CLADIRE CORP C1); numărul de înmatriculare e J|40|1022|2014, din 29.01.2014.
Ce cifră de afaceri a avut PRIA CONFERENCES SRL în 2024?
1.265.631 lei, cu 24% peste 2023 (1.024.299 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 52.244 lei.
Câți salariați are PRIA CONFERENCES SRL?
2 salariați în medie în 2024 (2 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PRIA CONFERENCES SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.