SABPOLIPACKING 2013 SRL
SABPOLIPACKING 2013 SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Satu Mare, Satu Mare, CUI 31776240. Cifră de afaceri 2020: 223.831 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 31776240
- Denumire
- SABPOLIPACKING 2013 SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|421|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.06.2013
- Sediu
- COSTACHE NEGRUZZI, nr. 7, ap. II/A, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 223.831 lei (+14% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 328 mii lei · 2020 223,8 mii lei · maxim 2015 328 mii lei · minim 2018 171,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 60 mii lei · 2020 22,5 mii lei · maxim 2015 60 mii lei · minim 2018 −31,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2020 1 · maxim 2015 3 · minim 2016 1.
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 223.831 lei | 195.717 lei | 171.884 lei | 302.856 lei | 247.892 lei | 327.968 lei |
| Venituri totale | 223.831 lei | 197.717 lei | 171.942 lei | 302.980 lei | 247.992 lei | 329.097 lei |
| Cheltuieli totale | 199.459 lei | 191.942 lei | 201.969 lei | 301.093 lei | 258.726 lei | 257.787 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 22.485 lei | 3.798 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 60.040 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 31.746 lei | 1.141 lei | 15.692 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 22.485 lei | 3.798 lei | -31.746 lei | -1.141 lei | -15.692 lei | 60.040 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 363.996 lei | 302.385 lei | 322.783 lei | 340.883 lei | 304.293 lei | 354.103 lei |
| Datorii | 268.798 lei | 229.672 lei | 253.868 lei | 240.221 lei | 202.490 lei | 236.608 lei |
| Capitaluri proprii | 95.198 lei | 72.713 lei | 68.915 lei | 100.662 lei | 101.803 lei | 117.495 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SABPOLIPACKING 2013 SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SABPOLIPACKING 2013 SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SABPOLIPACKING 2013 SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare (COSTACHE NEGRUZZI, nr. 7, ap. II/A); numărul de înmatriculare e J|30|421|2013, din 07.06.2013.
Ce cifră de afaceri a avut SABPOLIPACKING 2013 SRL în 2020?
223.831 lei, cu 14% peste 2019 (195.717 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 22.485 lei.
Câți salariați are SABPOLIPACKING 2013 SRL?
1 salariat în medie în 2020 (1 în 2019), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SABPOLIPACKING 2013 SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.