EMFLODA TECH SRL — dosare în instanță

Numele EMFLODA TECH SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 26 septembrie 2026.

Dosare publice
2
Instanțe
2
Primul dosar
11 decembrie 2020
Ultima activitate
26 septembrie 2026
Rol dominant
Creditor — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)

Din registrul firmelor (CUI 32238591)

CUI
32238591
Denumire
EMFLODA TECH SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|30|633|2013
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
12.09.2013
Sediu
AVRAM IANCU, nr. 10, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Activități autorizate (CAEN)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
  • 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Arată toate (9)
  • 7420 Activități fotografice · rev. 2
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
  • 9003 Activități de creație artistică · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.652.545 lei (+3% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 242,8 mii lei · 2025 2,7 mil. lei · maxim 2025 2,7 mil. lei · minim 2015 242,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −548 lei · 2025 411,4 mii lei · maxim 2025 411,4 mii lei · minim 2015 −548 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2019 3 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă2.652.545 lei2.563.136 lei2.459.315 lei2.440.100 lei2.003.212 lei1.636.150 lei1.952.268 lei1.246.983 lei602.211 lei292.474 lei242.848 lei
Venituri totale2.666.530 lei2.870.657 lei2.468.491 lei2.475.714 lei2.026.196 lei1.649.530 lei1.973.038 lei1.264.557 lei602.585 lei294.437 lei243.722 lei
Cheltuieli totale2.164.443 lei2.628.701 lei2.203.400 lei2.104.433 lei1.895.132 lei1.544.193 lei1.706.271 lei1.141.868 lei501.021 lei272.540 lei236.967 lei
Rezultat
Profit net411.391 lei182.856 lei244.074 lei349.990 lei112.828 lei92.071 lei248.837 lei113.376 lei95.543 lei13.805 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei548 lei
Rezultat net411.391 lei182.856 lei244.074 lei349.990 lei112.828 lei92.071 lei248.837 lei113.376 lei95.543 lei13.805 lei-548 lei
Bilanț
Active totale1.778.678 lei1.890.735 lei1.936.594 lei1.455.067 lei942.994 lei768.006 lei752.787 lei539.733 lei229.650 lei79.868 lei65.689 lei
Datorii409.216 lei654.884 lei666.208 lei428.755 lei266.673 lei204.512 lei281.364 lei317.147 lei120.440 lei67.000 lei66.627 lei
Capitaluri proprii1.369.462 lei1.235.851 lei1.270.386 lei1.026.312 lei676.321 lei563.494 lei471.423 lei222.586 lei109.210 lei12.868 lei-938 lei
Oameni
Număr mediu de salariați22333332111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Creditor: 1
  • Intimat Terţ poprit: 1

Categorii de dosare

  • Civil: 1
  • Insolvență: 1

Stadii procesuale

  • Apel: 1
  • Fond: 1

Dosare pe ani

  • 2020: 1
  • 2024: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
2080/83/2020Tribunalul Satu MareInsolvență / falimentFondCreditor
26401/211/2022Tribunalul ClujCivilApelIntimat Terţ poprit

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare EMFLODA TECH SRL?

EMFLODA TECH SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 26 septembrie 2026.

La ce instanțe apare cel mai des EMFLODA TECH SRL?

Cel mai des la Tribunalul Cluj (1) și Tribunalul Satu Mare (1).

În ce calitate apare cel mai des EMFLODA TECH SRL?

Cel mai des ca creditor (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă creditor și intimat?

Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului. Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 03 octombrie 2026.